Пленарне засідання чергової п"ятнадцятої сесії районної ради PDF Друк

22 грудня 2017 року, під головуванням заступника голови районної ради Валерія Палія та за участю голови районної державної адміністрації Павла Сороки, відбулося пленарне засідання чергової п"ятнадцятої сесії районної ради. На початку засідання, депутати підтримали пропозицію головуючого щодо проведення передбаченої Регламентом двадцятихвилинки після розгляду питань порядку денного та одноголосно затвердили порядок денний. Врахувавши всі пропозиції профільних постійних комсій, одноголосно ухвалено змін до районного бюджету на 2017 рік, затверджено районний бюджет та програму соціального і економічного розвитку Маловисківського району на 2018 рік.

Затверджено районні програми «Підтримки органів виконавчої влади на 2018 рік», «Формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Маловисківського району на 2018 - 2020 роки», «По виконанню в районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2018 рік», Соціальної підтримки сім’ї по Маловисківському району на 2018-2022 роки», «Протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів по Маловисківському району на 2018-2020 роки», «Шкільний автобус» на 2018-2019 роки, «Безоплатного харчування учнів 1-4 класів та інших категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2018-2019 роки», «Зайнятості населення Маловисківського району на 2018-2020 роки», «Пільгових категорій населення району на 2018 рік».

Також затверджено технічні документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Маловисківського району, розпорядження голови районної ради, внесено змін до плану роботи Маловисківської районної ради на 2017 рік та затверджено план роботи районної ради на 2018 рік.

Крім того, прийняті рішення спрямовані на врегулювання питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

Після чого, головуючий на засіданні Валерій Палій зачитав звернення, громадської організації «Фонд розвитку ініціативи громад», яку очолює депутат районної ради Жовтило Л.Б. та висловив від себе особисто та депутатського корпусу подяку голові постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, запобігання та протидії корупції Федченку Юрію Леонідовичу за активну громадянську позицію та за активну підтримку заходів, які проводяться зазначеною громадською організацією.

За результатами розгляду питань, прийняті відповідні рішення.