НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ PDF Друк

19 грудня 2017 року, в рамках підготовки до чергової п’ятнадцятої сесії Маловисківської районної ради, відбулися засідання постійних комісій. На спільному засіданні, яке відбулося під головуванням заступника голови районної ради Валерія Палія та за участю голови районної державної адміністрації Павла Сороки, попередньо розглянуті питання порядку денного чергової сесії районної ради, а саме:

1. Про районний бюджет на 2018 рік.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2016 року №127 «Про районний бюджет на 2017 рік».
  3. Про програму соціального і економічного розвитку Маловисківського району на 2018 рік.
  4. Про план роботи районної ради на 2018 рік.
  5. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Маловисківського району.
  7. Про районну програму по виконанню в районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2018 рік.
  8. Про затвердження Програми зайнятості населення Маловисківського району на 2018-2020 роки.
  9. Про затвердження комплексної цільової програми для пільгових категорій населення району на 2018 рік.
    1. Про затвердження районної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення у 2018 році.

Також інші питання, які не включенні до порядку денного сесії. За підсумками розгляду, прийнято відповідні рішення.