ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян

Вівторок, 05 грудня 2017, 14:00
  • Ми зможемо підняти мінімальну заробітну плату до 4100 гривень – Президент подякував Уряду за врахування його ініціативи у Держбюджеті-2018

Вівторок, 05 грудня 2017, 08:49
  • Засідання чергової чотирнадцятої сесії районної ради

Вівторок, 28 листопада 2017, 14:14
  • Вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Субота, 25 листопада 2017, 17:25
  • В День Гідності та Свободи вшанували пам'ять загиблих захисників України

Середа, 22 листопада 2017, 10:22
  • УВАГА! Перевірка централізованої системи оповіщення

Вівторок, 21 листопада 2017, 11:45
  • Своєчасні навчання з питань цивільного захисту

Понеділок, 20 листопада 2017, 08:07
  • Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:12
  • Робоча зустріч

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:08

Середа, 15 листопада 2017, 14:22
  • 14 листопада голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська під час робочої поїздки ознайомились з ходом проведення поточного ремонту доріг

Середа, 15 листопада 2017, 14:18
  • БЮДЖЕТ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

Середа, 15 листопада 2017, 11:40
  • Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Четвер, 09 листопада 2017, 15:24
  • Відзначили День працівника соціальної сфери

П'ятниця, 03 листопада 2017, 14:09
  • Напередодні 73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників відбулась урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Загиблим воїнам

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 09:35
  • Засідання ради регіонального розвитку

Середа, 25 жовтня 2017, 10:09
  • Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:30
  • Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

Понеділок, 23 жовтня 2017, 07:20
  • Засідання комісії з питання надання соціальної допомоги населенню

Середа, 18 жовтня 2017, 13:37
  • Виступ Президента під час церемонії складання урочистої клятви вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Середа, 18 жовтня 2017, 10:16
Ми зможемо підняти мінімальну заробітну плату до 4100 гривень – Президент подякував Уряду за врахування його ініціативи у Держбюджеті-2018 PDF Друк

Президент Петро Порошенко подякував Уряду та Прем’єр-міністру за підтримку його ініціативи щодо підняття мінімальної заробітної плати до 4100 гривень і врахування відповідних пропозицій у проекті Державного бюджету на 2018 рік. Глава держави зауважив, що звернувся з листом до Кабінету Міністрів і запропонував наступного року вийти на відповідний рівень мінімальної зарплати.

«Я хотів би подякувати Уряду і Прем’єр-міністру, що є відповідна реакція на моє звернення вже в проекті Державного бюджету. І ми, за підсумками покращення інвестиційного клімату і надходжень до бюджету, зможемо проаналізувати за підсумками півріччя або 3-х кварталів, і прийняти рішення про підвищення мінімальної заробітної платні до 4100 грн.»,- наголосив Президент на ІІ Всеукраїнському форумі об'єднаних громад «Ініціативи, що змінюють життя».

Президент також нагадав про свою зустріч з представниками ділових кіл у минулу п’ятницю: чи не вперше підприємці підняли питання про дефіцит робочих кадрів. «Це є проблема і цей дефіцит означає, що в Україні почала зростати вартість робочої сили», - зауважив він.

За його словами, вартість робочої сили, почала зростати на сьогоднішній день не лише в державному секторі, а й в економіці. «І той, хто хоче, щоб кваліфікована робоча сила працювала на підприємстві, має думати, як наближати рівень заробітних плат до рівня заробітних плат у сусідніх країнах, в тому  числі країнах Європейського Союзу. Якщо там пропонують українцям зараз по 400, 500, 600 євро, то ми маємо також здійснювати кроки для того, щоб наближати заробітну плату», - додав він.

«Я вважаю, що зростання заробітної плати – це позитивний наслідок реформ, відкритості кордонів, орієнтації на європейські показники», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент зауважив, що на запитання про брак робочої сили відповів – платіть людям більше. «Більше заплатять – більш кваліфікована робоча сила, більша мотивація, більше надходжень до місцевих бюджетів, більше надходжень до Пенсійного фонду», - сказав він.

«По Пенсійному Фонду держава свій крок зробила. Два роки тому, ми кардинально, майже вдвічі знизили єдиний соціальний внесок. І вже зараз ми можемо говорити про об’єктивний і очевидний позитивний ефект», - сказав Президент. При цьому Глава держави нагадав про рішення влади щодо збільшення вдвічі мінімальної зарплати. Він зауважив, що «тоді було багато критики, що нібито це буде «душити бізнес і зажене в тінь».

Петро Порошенко наголосив, що це рішення навпаки призвело до виходу з тіні бізнесу:  «Безпрецедентне рішення в умовах України. Це правильне рішення і його слід продовжувати».