ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Засідання районної ради по роботі з кадрами

П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:33
  • Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
Засідання чергової чотирнадцятої сесії районної ради PDF Друк

24 листопада 2017 року, під головуванням голови районної ради Світлани Сосновської відбулося пленарне засідання чергової чотирнадцятої сесії районної ради.

В роботі сесії, взяли участь та виступили депутати Кіровоградської обласної ради Павло Сорока, Костянтин Чурпій і Олександр Фролов.
Під час двадцятихвилинки, директор Смолінської та Новокостянтинівської шахт «Схід ГЗК» надав інформацію про перспективи розвитку очолюваного ним підприємства. Про стан забезпечення твердим паливом (дровами) учасників АТО проінформував лісничий ДП «Оникіївське лісове господарство» Дмитро Осадчук. В свою чергу, голова районної ради С.Сосновська звернула увагу керівників органів місцевого самоврядування району на стан надання субвенції районному бюджету на підтримку освітньої галузі.

Одноголосно затвердивши порядок денний пленарного засідання, депутати заслухали звіт голови районної ради за звітний період, встановили орієнтовні строки проведення звітів депутатів районної ради та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.

У зв’язку із створенням Смолінської отг, у комунальну власність Смолінської селищної ради передано майно та об’єкти закладів освіти і культури, припинено діяльності філії «Копанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Смолінського навчально-виховного обєднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія, позашкільний навчальний заклад» Маловисківської районної ради Кіровоградської області та створено Копанську загальної середньої школи І-ІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області.

Затверджено районні програми розвитку культури і туризму на 2018-2019 роки, соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018 рік. Внесено зміни до Програми цивільного захисту Маловисківського району до деяких рішень районної ради.

Також врегульовано питання управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та підтримано звернення депутатів Маловисківської районної ради до Кабінету Міністрів України, Кіровоградської ОДА щодо необхідності приєднання Маловисківського району до Кропивницького госпітального округу

Не знайшли підтримки в сесійній залі звернення депутатів районної ради щодо Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року та підтримки змін у виборчому законодавстві, які були включенні до порядку денного пленарного засідання.

За результатами розгляду питань, прийняті відповідні рішення.