Вшанували пам’ять жертв Голодоморів PDF Друк

25 листопада 2017 року в м. Мала Виска за участі керівництва та трудових колективів районної державної адміністрації, районної ради, Маловисківської об’єднаної територіальної громади, учасників АТО, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ, організацій, учнівської молоді та громадськості відбулась хода, покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодомору та панахида до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні. До пам’ятного знаку, жителі району поклали квіти, вінки, композиції із житніх та пшеничних колосків, а також запалені свічки, як пам'ять про загиблих в роки Голодоморів. Панахиду за загиблими, відправив настоятель Спасо-Преображенської церкви, протоієрей Української Православної церкви Київського патріархату Олег Коваленко. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Голодомор 1932–1933 років став найбільшою трагедією українського народу за всю його багатовікову історію. Людські втрати від голодної смерті стали не єдиним наслідком років тоталітаризму. Голод не просто вбивав селян, він нищив національну культуру, спотворював світогляд та цінності цілого покоління українців. Крім того, десятки тисяч громадян – інтелігенції, робітників – було фізично знищено або відправлено до таборів.

Смерть від голоду – страшна. Але страшнішим за неї є лише забуття, тому наслідки трагедії завжди будуть частиною нашої національної пам`яті.