В День Гідності та Свободи вшанували пам'ять загиблих захисників України PDF Друк

21 листопада 2017 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока взяв участь в урочистій ході, покладанні квітів та мітингу з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. В заході також взяли участь керівництво та трудові колективи органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ, організацій, учнівська молодь міста, громадськість. Колона на чолі з керівництвом міста та району, пройшла центральною вулицею міста Мала Виска до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, де всі бажаючі поклали квіти, згадавши подвиг українців, які власним життям захистили Україну.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Україну та сьогодні стоять на сторожі її незалежності.