Своєчасні навчання з питань цивільного захисту PDF Друк

З метою підвищення рівня ефективності функціонування районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, рівня готовності органів управління та сил цивільного захисту району до дій при виникненні надзвичайних ситуацій визначених Кодексом цивільного захисту України, 16 – 17 листопада 2017 року у Маловисківському районі  відбулися навчання посадових осіб та фахівців районної ланки.

Теоретичні заняття провів викладач обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Кіровоградської області Вареник С.І., який вказав на нові нормативні документи з питань цивільного захисту, пояснив останні зміни у нормативах.

Після теоретичних занять начальник циклу практичної підготовки Центру Стець М.М. здійснив методичний супровід спеціального об’єктового тренування ланки по обслуговуванню протирадіаційного укриття
Злинської ЗШ №1. Тут було відпрацьовано порядок приведення у готовність наявного укриття. Педагогічні працівники Злинської ЗШ №1 та працівники Злинської сільської ради відпрацювали порядок укриття та з’ясували особливості евакуації школярів до безпечного місця. На заняттях наголошено увагу на важливості утриманні у працездатному стані таких споруд, доведено інформацію про споруди подвійного призначення та найпростіші укриття, які можуть бути використаними кожним мешканцем при певних надзвичайних ситуаціях.