Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства PDF Друк

16 листопада в обласній філармонії відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. Участь у заходах, від Маловисківського району, взяли голова райдержадміністрації Павло Сорока, голова районної ради Світлана Сосновська, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Алла Любченко та керівники сільськогосподарських підприємств Маловисківського району.

Багаточисельну родину аграріїв Кіровоградщини зі святом привітали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

"Ми добре цього року працювали як у полі, так і в інших сферах, - зазначив Сергій Кузьменко. – Ми говоримо, що наразі переживаємо важкі часи, але говоримо і про будівництво нової України. Вкладаються капітальні інвестиції в будівництво доріг, модернізацію медичних та освітніх закладів. У нашій країні все буде гаразд, бо у нас - найкращі люди, які своєю працею дбають про її розвиток".

Обласними відзнаками за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства району та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджені:

Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради:

ШВАЮК

Василm Романович

голова Асоціації селянських фермерських господарств «Подольське»

Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації:

МАМЕДОВА

Зінаїда Володимирівна

директор товариства з обмеженою відповідальністю «АгроВіта»

Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації:

ДРОБУШ

Сергій Олександровичч

механізатор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Побєда»

МОСКАЛЬОВ

Віталій Миколайович

механізатор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Україна»

Оголошена Подяка Кіровоградської обласної державної адміністрації:

КОШЛАК

Наталії Олександрівні

завідуючій складом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю

Урочисті заходи завершилися концертом відомих творчих колективів.