Робоча зустріч

Робоча зустріч PDF Друк

15 листопада 2017 року, відбулася робоча зустріч заступника голови районної державної адміністрації Лілії Синчук з начальником відділу методичного забезпечення соціальної роботи Кіровоградського ОЦ СССДМ Уманською В.В. та директором Маловисківського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Наталією Марковою. Під час зустрічі були визначені основні напрямки планової контрольної перевірки Кіровоградським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
В рамках спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» Кіровоградського ОЦ СССДМ було здійснено прийом п’ятьох демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей психологом Аксьоновою Т.В. та юристом громадської організації «Юридична сотня» Красовим А.І., в результаті чого надано юридичну та психологічну допомогу особам, які звернулися до кваліфікованих спеціалістів. Методист Кіровоградського ОЦ СССДМ Краснюк О.М. та спеціаліст Маловисківського РЦ СССДМ відвідали п’ять сімей, які проживають на території Плетеноташлицької сільської ради, та опинилися у складних життєвих обставинах, і потребували сторонньої допомоги у вирішенні проблем, що виникли. З членами родин обговорено питання догляду за дітьми, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання у будинку, використання державної допомоги при народженні дитини, наголошено на належному виконанні батьківських обов’язків та захисті прав дітей. Так у двох відвіданих сім’ях виявлено подолання складних життєвих обставин, їм поновлено виплату державної допомоги при народженні дитини.