Під час поїздки, керівники  району   ознайомилися з  реалізацію проекту «Капітальний ремонт будівлі Злинської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини по вул. Велігіна,27 в с. Злинка Маловисківського району Кіровоградської області», що фінансується за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Передбачений обсяг фінансування у 2017 році складає 1587,6 тис. грн., в тому числі: за рахунок коштів субвенції з державного бюджету – 997,6 тис. грн., місцевого – 590,0 тис. грн. Станом на 10 листопада 2017 року профінансовано 1090,1 тис. грн., в тому числі: з державного бюджету 997,6 тис. грн.,  місцевого – 92,5 тис. грн.