14 листопада голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська під час робочої поїздки ознайомились з ходом проведення поточного ремонту доріг PDF Друк

Проінспектовано хід проведення поточного середнього ремонту  автомобільної дороги загального користування територіального значення Т-24-01 Городище-Шпола-Новоукраїнка-Бобринець-Устинівка на ділянці км 100+070-127+129 (Плетений Ташлик-Новоукраїнка). Роботи проводяться філіями «Маловисківський райавтодор», «Новоархангельська ДЕД» та «Новоукраїнський «Рйавтодор». Вартість  робіт - 10,25 млн.грн. На даний час проведено вирізання порослів кущів - 67 600 м.кв., ямковий ремонт асфальтобетонного покриття - 865 м.кв., засипання промоїн і ям із щебенево-піщаної суміші С-5 - 3 615м.куб. Планується виконання таких видів робіт: влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття в кількості 210,4т., влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття - 4 060 м.кв., влаштування покриття із щебенево-піщаної суміші СІ - 25 000 м.кв., укріплення узбіч жорствою - 10 000 м.кв. Також роботи проводяться на території Злинської сільської ради, а саме по вулиці Челюскіна був проведений поточний ремонт асфальтобетонного покриття вартістю 199,217 грн., а на даний час проходять ремонтні роботи по вулиці Першотравнева, вартістю – 195 тис.грн.