Напередодні 73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників відбулась урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Загиблим воїнам PDF Друк

28 жовтня наша країна відзначає 73-ю річницю з дня її визволення від німецько-фашистських загарбників, вшановує героїчний подвиг українського народу у Другій Світовій війні. Це свято людей, сильних духом і чистої совісті, котрі не шкодували свого життя для перемоги над ненависним ворогом, та висловлюють всенародну повагу всім захисникам Вітчизни.

Сьогодні, у м. Мала Виска, відбулась урочиста хода за участю керівництва району, військовослужбовців, колективів структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, учнівської молоді та громадськості міста. Присутні поклали квіти до пам’ятника й хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

Подвиг воїнів-визволителів нашого краю у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного з нас, щоб вислів «ніхто не забутий, ніщо не забуте» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя.