У районному центрі відбулася урочиста хода, приурочена до Дня захисника України PDF Друк

14 жовтня 2017 року державне свято - День захисника України, встановлений Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

Так, з метою вшанування  захисників України усіх поколінь, голова райдержадміністрації Павло Сорока, голова районної ради Світлана Сосновська, заступник голови райдержадміністрації Лілія Синчук, міський голова Юрій Гульдас, заступник міського голови Алла Жовтило, голова ради Маловисківської районної організації ветеранів України Красовський Олександр Кузьмович, військовослужбовці, школярі, учні ПТУ № 16, колективи структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі та громадськість міста поклали квіти до пам’ятника Загиблим воїнам  та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Продовжилися заходи з нагоди Дня захисника України урочистим зібранням в залі районного Будинку культури.

Павло Сорока привітав воїнів - боронителів землі української зі святом, і передав низький уклін від жителів району, які безмежно вдячні їм за подвиг, за мужність, за героїзм!

“Ми вдячні вам за мирне небо, за можливість жити, працювати, навчатись на своїй землі! Ви є творцями славної бойової історії України, кожним своїм днем ви вписуєте в сторінки світової історії людства найкращі приклади самопожертви, служіння, вірності своїй Батьківщині, – зазначив Павло Володимирович.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисника України, вручено медаль «Ветеран війни – учасник бойових дій» та грошову виногароду – 111 учасникам АТО. Відзнакою  Президента України «За  участь в антитерористичній операції» та  Грамотою  до неї  нагороджено  12 військовослужбовців учасників АТО,т відзнакою Президента Украйни ««За гуманітарну  участь в антитерористичній операції» та  Грамотою  до неї  нагороджено 4 волонтери., відзнакою «За мужність і відвагу» 2 військовослужбовця, учасника бойових дій, народною відзнакою «Орден матері бійця АТО» нагороджено 9 матерів загиблих та тяжкохворих військовослужбовців – учасників АТО.