Засідання круглого столу PDF Друк

10 жовтня 2017 року заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації Л.С. Синчук взяла участь у засіданні круглого столу організаторів виховної роботи (шкільних бібліотекарів, голів ШМО класних керівників, педагогів-організаторів, керівників гуртків Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості) з проблеми «Національно-патріотичне виховання в умовах сучасного освітнього простору", який проходив на базі Маловисківської школи-інтернат. Л.Синчук наголосила на важливості формування національно-патріотичних цінностей у школярів, взаємоспівпраці школи і громадськості з метою виховання свідомих громадян, а також подякувала присутнім за небайдужість та педагогічний ентузіазм до вирішення даної проблеми.

Вищезазначений захід проводився з метою узагальнення кращих освітянських здобутків  з питання національно-патріотичного виховання. Серед основних завдань організатори виховної роботи виокремили головне - виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції.

Під час  засідання  присутні обговорили наступні питання:

1. Національно-патріотичне виховання особистості у навчальному закладі як стратегічне завдання школи: здобутки, пошуки та перспективи.
  2. Шкільна бібліотека і національно - патріотичне виховання. Досвід сприяння національно-патріотичному вихованню в бібліотеці ЗНЗ. Основні напрямки, форми та методи роботи шкільної бібліотеки з
  3. Національно-патріотичне виховання: сутність і зміст, критерії оцінювання національно-патріотичного виховання читачів.
  4. Інформаційно-бібліографічне забезпечення діяльності дорослих щодо національно-патріотичного виховання школярів.

Активну участь у засіданні круглого столу взяли: Л.С.Шабанова (Плетеноташлицька ЗШ І-ІІІ ст..), Л.В.Прилипко (Оникіївська ЗШ І-ІІІ ст..), З.М.Іщенко (Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст..) та Л.І.Ковальова (Злинський НВК). Всі присутні зазначили необхідність проведення різноманітних заходів національно-патріотичного спрямування.

Як наслідок - учасники круглого столу  поповнили  банк  досвіду загальноосвітніх навчальних закладів району  з питання «Сучасні підходи до формування національно-патріотичних цінностей».

ЗАВДАННЯ

Вивчення досвіду роботи педагогів,

• Стимулювання освітян до творчої діяльності,
  • Створення на базі кращих освітянських закладів  творчих майданчиків для опрацювання інновацій патріотичного виховання,
  • систематизація досвіду з питання патріотичного виховання.

Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу.