ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• В День Гідності та Свободи вшанували пам'ять загиблих захисників України

Середа, 22 листопада 2017, 10:22
  • УВАГА! Перевірка централізованої системи оповіщення

Вівторок, 21 листопада 2017, 11:45
  • Своєчасні навчання з питань цивільного захисту

Понеділок, 20 листопада 2017, 08:07
  • Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:12
  • Робоча зустріч

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:08

Середа, 15 листопада 2017, 14:22
  • 14 листопада голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська під час робочої поїздки ознайомились з ходом проведення поточного ремонту доріг

Середа, 15 листопада 2017, 14:18
  • БЮДЖЕТ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

Середа, 15 листопада 2017, 11:40
  • Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Четвер, 09 листопада 2017, 15:24
  • Відзначили День працівника соціальної сфери

П'ятниця, 03 листопада 2017, 14:09
  • Напередодні 73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників відбулась урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Загиблим воїнам

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 09:35
  • Засідання ради регіонального розвитку

Середа, 25 жовтня 2017, 10:09
  • Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:30
  • Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

Понеділок, 23 жовтня 2017, 07:20
  • Засідання комісії з питання надання соціальної допомоги населенню

Середа, 18 жовтня 2017, 13:37
  • Виступ Президента під час церемонії складання урочистої клятви вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Середа, 18 жовтня 2017, 10:16
  • У районному центрі відбулася урочиста хода, приурочена до Дня захисника України

Вівторок, 17 жовтня 2017, 08:24
  • Засідання круглого столу

Неділя, 15 жовтня 2017, 11:15
  • 99-річчя Василя Сухомлинського

Середа, 04 жовтня 2017, 13:31
  • У Маловисківському районі відзначили Міжнародний День похилого віку та День ветерана

Середа, 04 жовтня 2017, 12:56
Засідання круглого столу PDF Друк

10 жовтня 2017 року заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації Л.С. Синчук взяла участь у засіданні круглого столу організаторів виховної роботи (шкільних бібліотекарів, голів ШМО класних керівників, педагогів-організаторів, керівників гуртків Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості) з проблеми «Національно-патріотичне виховання в умовах сучасного освітнього простору", який проходив на базі Маловисківської школи-інтернат. Л.Синчук наголосила на важливості формування національно-патріотичних цінностей у школярів, взаємоспівпраці школи і громадськості з метою виховання свідомих громадян, а також подякувала присутнім за небайдужість та педагогічний ентузіазм до вирішення даної проблеми.

Вищезазначений захід проводився з метою узагальнення кращих освітянських здобутків  з питання національно-патріотичного виховання. Серед основних завдань організатори виховної роботи виокремили головне - виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції.

Під час  засідання  присутні обговорили наступні питання:

1. Національно-патріотичне виховання особистості у навчальному закладі як стратегічне завдання школи: здобутки, пошуки та перспективи.
  2. Шкільна бібліотека і національно - патріотичне виховання. Досвід сприяння національно-патріотичному вихованню в бібліотеці ЗНЗ. Основні напрямки, форми та методи роботи шкільної бібліотеки з
  3. Національно-патріотичне виховання: сутність і зміст, критерії оцінювання національно-патріотичного виховання читачів.
  4. Інформаційно-бібліографічне забезпечення діяльності дорослих щодо національно-патріотичного виховання школярів.

Активну участь у засіданні круглого столу взяли: Л.С.Шабанова (Плетеноташлицька ЗШ І-ІІІ ст..), Л.В.Прилипко (Оникіївська ЗШ І-ІІІ ст..), З.М.Іщенко (Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст..) та Л.І.Ковальова (Злинський НВК). Всі присутні зазначили необхідність проведення різноманітних заходів національно-патріотичного спрямування.

Як наслідок - учасники круглого столу  поповнили  банк  досвіду загальноосвітніх навчальних закладів району  з питання «Сучасні підходи до формування національно-патріотичних цінностей».

ЗАВДАННЯ

Вивчення досвіду роботи педагогів,

• Стимулювання освітян до творчої діяльності,
  • Створення на базі кращих освітянських закладів  творчих майданчиків для опрацювання інновацій патріотичного виховання,
  • систематизація досвіду з питання патріотичного виховання.

Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу.