ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Засідання районної ради по роботі з кадрами

П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:33
  • Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
Засідання круглого столу PDF Друк

10 жовтня 2017 року заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації Л.С. Синчук взяла участь у засіданні круглого столу організаторів виховної роботи (шкільних бібліотекарів, голів ШМО класних керівників, педагогів-організаторів, керівників гуртків Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості) з проблеми «Національно-патріотичне виховання в умовах сучасного освітнього простору", який проходив на базі Маловисківської школи-інтернат. Л.Синчук наголосила на важливості формування національно-патріотичних цінностей у школярів, взаємоспівпраці школи і громадськості з метою виховання свідомих громадян, а також подякувала присутнім за небайдужість та педагогічний ентузіазм до вирішення даної проблеми.

Вищезазначений захід проводився з метою узагальнення кращих освітянських здобутків  з питання національно-патріотичного виховання. Серед основних завдань організатори виховної роботи виокремили головне - виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції.

Під час  засідання  присутні обговорили наступні питання:

1. Національно-патріотичне виховання особистості у навчальному закладі як стратегічне завдання школи: здобутки, пошуки та перспективи.
  2. Шкільна бібліотека і національно - патріотичне виховання. Досвід сприяння національно-патріотичному вихованню в бібліотеці ЗНЗ. Основні напрямки, форми та методи роботи шкільної бібліотеки з
  3. Національно-патріотичне виховання: сутність і зміст, критерії оцінювання національно-патріотичного виховання читачів.
  4. Інформаційно-бібліографічне забезпечення діяльності дорослих щодо національно-патріотичного виховання школярів.

Активну участь у засіданні круглого столу взяли: Л.С.Шабанова (Плетеноташлицька ЗШ І-ІІІ ст..), Л.В.Прилипко (Оникіївська ЗШ І-ІІІ ст..), З.М.Іщенко (Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст..) та Л.І.Ковальова (Злинський НВК). Всі присутні зазначили необхідність проведення різноманітних заходів національно-патріотичного спрямування.

Як наслідок - учасники круглого столу  поповнили  банк  досвіду загальноосвітніх навчальних закладів району  з питання «Сучасні підходи до формування національно-патріотичних цінностей».

ЗАВДАННЯ

Вивчення досвіду роботи педагогів,

• Стимулювання освітян до творчої діяльності,
  • Створення на базі кращих освітянських закладів  творчих майданчиків для опрацювання інновацій патріотичного виховання,
  • систематизація досвіду з питання патріотичного виховання.

Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу.