99-річчя Василя Сухомлинського PDF Друк

У вересня 2018 року вся освітянська громадськість відзначатиме ювілейну дату - 100-річчя від дня народження видатного педагога, людини з добрим відкритим серцем Василя Олександровича Сухомлинського. Минає час, вдосконалюється система освіти, впроваджуються нові інноваційні форми, методи, технології навчання, широко використовуються інформаційно-комунікаційні технології, однак слово Василя Олександровича Сухомлинського, його світоглядні погляди, його система виховання, мотивація до навчання, гуманна педагогіка залишається актуальною і сьогодні.Тож з метою вшанування пам’яті видатного педагога, сподвижницької педагогічної праці та громадянської активності В.О.Сухомлинського, дослідження і творчої трансформації його ідей розвитку, формування, виховання дитини, що сприятиме пошуку ефективних моделей компетеної спрямованої освіти «Нової української школи» протягом цього року будуть проходити різнопланові заходи в загальноосвітніх закладах району.

Так, 2 жовтня 2017 року, в Злинському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Маловисківської районної ради відкрито світлицю пам’яті В.О.Сухомлинського. Захід підготовлено учнями, педагогічним та батьківським комітетом закладу. У творчій зустрічі брали участь заступник голови Маловисківської РДА Синчук Л.С., начальник відділу освіти, молоді та спорту Кравченко С.В., завідувач районного методичного кабінету Кислякова В.Ф., Злинський сільський голова Недолужко О., директор Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст. Максименко Л.І., завідувач музею с.Злинка Голованова О.В.