ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• УВАГА! Перевірка централізованої системи оповіщення

Вівторок, 21 листопада 2017, 11:45
  • Своєчасні навчання з питань цивільного захисту

Понеділок, 20 листопада 2017, 08:07
  • Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:12
  • Робоча зустріч

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:08

Середа, 15 листопада 2017, 14:22
  • 14 листопада голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська під час робочої поїздки ознайомились з ходом проведення поточного ремонту доріг

Середа, 15 листопада 2017, 14:18
  • БЮДЖЕТ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

Середа, 15 листопада 2017, 11:40
  • Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Четвер, 09 листопада 2017, 15:24
  • Відзначили День працівника соціальної сфери

П'ятниця, 03 листопада 2017, 14:09
  • Напередодні 73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників відбулась урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Загиблим воїнам

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 09:35
  • Засідання ради регіонального розвитку

Середа, 25 жовтня 2017, 10:09
  • Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:30
  • Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

Понеділок, 23 жовтня 2017, 07:20
  • Засідання комісії з питання надання соціальної допомоги населенню

Середа, 18 жовтня 2017, 13:37
  • Виступ Президента під час церемонії складання урочистої клятви вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Середа, 18 жовтня 2017, 10:16
  • У районному центрі відбулася урочиста хода, приурочена до Дня захисника України

Вівторок, 17 жовтня 2017, 08:24
  • Засідання круглого столу

Неділя, 15 жовтня 2017, 11:15
  • 99-річчя Василя Сухомлинського

Середа, 04 жовтня 2017, 13:31
  • У Маловисківському районі відзначили Міжнародний День похилого віку та День ветерана

Середа, 04 жовтня 2017, 12:56
  • Вересневі самоцвіти. Театральні таланти є і на Маловисківщині!

Вівторок, 03 жовтня 2017, 15:23
У Маловисківському районі відзначили Міжнародний День похилого віку та День ветерана PDF Друк

Осінь асоціюється із схилом людського життя. Так хочеться, щоб вона була благодатною і погідною. Саме осінньої пори року відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Відділ культури і туризму Маловисківської райдержадміністрації та районна організація ветеранів України, 2 жовтня, влаштували справжнє свято для наших шановних батьків, бабусь, дідусів. Цьогоріч зал районного будинку культури був заповнений вщент. На святі були присутні літні люди нашого району.

Щирі слова лунали від заступника голови районної державної адміністрації Лілії Синчук: «День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства. Ви заслужили це свято, своїм досвідом, багаторічною працею, трудовими досягненнями. І найбільша нагорода для нас усіх, коли ми вас будемо тут бачити якомога частіше при доброму здоров’ї. Довголіття Вам, добра та залишайтесь в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими. Ми зробимо все залежне від нас, щоб турбота про кожну людину похилого віку була справжньою – не на словах, а на ділі».

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток ветеранського руху в області, активну громадську і життєву позицію та з нагоди свята, голова ради Маловисківської районної організації ветеранів України Красовський Олександр Кузьмович нагородив ветеранів подяками та привітав теплими словами зі святом всіх присутніх.

Після урочистої частини розпочався святковий концерт від артистів Маловисківщини. Всі присутні мали змогу поспівати та просто поспілкуватись між собою, частуючи при цьому гарячим чаем та солодощами. По закінченню свята вони подякували організаторам за пророблену роботу, адже випала нагода знову побачити своїх знайомих та друзів. Хоч на день забувши про всі клопоти й негаразди, ветерани відпочили душею, а деякі навіть, вдаривши лихом об землю, й затанцювали.

Літні люди – це покоління тих людей, на чию долю випало пережити війни, голод і холод, відбудовувати міста й села, виховувати покоління, багато працювати. Немало випробувань випало на їх долю, але мудрості, сили, досвіду й терпіння їм вистачає, аби йти по життю й радіти кожному новому дню, несучи у серці величезну любов до життя та людей. Хоч скроні посивіли, а молоде серце так само тішиться і радіє дітьми, онуками, правнуками, а у підростаючого покоління, від тієї доброї енергії виростають «крила».