ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
  • Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Вівторок, 09 січня 2018, 13:52
У Маловисківському районі відзначили Міжнародний День похилого віку та День ветерана PDF Друк

Осінь асоціюється із схилом людського життя. Так хочеться, щоб вона була благодатною і погідною. Саме осінньої пори року відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Відділ культури і туризму Маловисківської райдержадміністрації та районна організація ветеранів України, 2 жовтня, влаштували справжнє свято для наших шановних батьків, бабусь, дідусів. Цьогоріч зал районного будинку культури був заповнений вщент. На святі були присутні літні люди нашого району.

Щирі слова лунали від заступника голови районної державної адміністрації Лілії Синчук: «День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства. Ви заслужили це свято, своїм досвідом, багаторічною працею, трудовими досягненнями. І найбільша нагорода для нас усіх, коли ми вас будемо тут бачити якомога частіше при доброму здоров’ї. Довголіття Вам, добра та залишайтесь в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими. Ми зробимо все залежне від нас, щоб турбота про кожну людину похилого віку була справжньою – не на словах, а на ділі».

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток ветеранського руху в області, активну громадську і життєву позицію та з нагоди свята, голова ради Маловисківської районної організації ветеранів України Красовський Олександр Кузьмович нагородив ветеранів подяками та привітав теплими словами зі святом всіх присутніх.

Після урочистої частини розпочався святковий концерт від артистів Маловисківщини. Всі присутні мали змогу поспівати та просто поспілкуватись між собою, частуючи при цьому гарячим чаем та солодощами. По закінченню свята вони подякували організаторам за пророблену роботу, адже випала нагода знову побачити своїх знайомих та друзів. Хоч на день забувши про всі клопоти й негаразди, ветерани відпочили душею, а деякі навіть, вдаривши лихом об землю, й затанцювали.

Літні люди – це покоління тих людей, на чию долю випало пережити війни, голод і холод, відбудовувати міста й села, виховувати покоління, багато працювати. Немало випробувань випало на їх долю, але мудрості, сили, досвіду й терпіння їм вистачає, аби йти по життю й радіти кожному новому дню, несучи у серці величезну любов до життя та людей. Хоч скроні посивіли, а молоде серце так само тішиться і радіє дітьми, онуками, правнуками, а у підростаючого покоління, від тієї доброї енергії виростають «крила».