Вересневі самоцвіти. Театральні таланти є і на Маловисківщині! PDF Друк

Цьогорічне районне свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» розпочалося у фойє районного будинку культури, де відвідувачів чекали оригінальні виставки, присвячені театру та корифеям–драматургам та українським акторам. Про український театр розповідала книжкова виставка, а про історію Маловисківського народного аматорського театру районного будинку культури – фотовиставка . Глядачі мали також можливість переглянути і відеоролики з театральних постановок. За традицією, ветерани маловисківського театру, а цього разу це були директор РБК Ігор Туз та відома актриса Олена Голубовська, поклали квіти до меморіальної дошки корифею українського театру, який працював у Малій Висці, Івану Тобілевичу (Карпенку-Карому). Усіх присутніх на святі привітала заступник голови райдержадміністрації Лілія Синчук.

В районному етапі «Вересневих самоцвітів» взяли участь народний аматорський театр Маловисківського РБК, народний аматорський театр Гаївського СБК, дитячий театр малих форм Розсохуватського СБК, аматорський театр Лозуватського СБК, аматорський театр Нововознесенського СК. Звичайно, треба похвалити усіх ентузіастів театрального мистецтва, які знаходять час, сили і натхнення, аби займатись своїм хобі, але окреме слово хочу сказати все ж таки, про маловищан. Уривки з «Фараонів», а саме цей хітовий твір Олексія Коломійця представили артисти маловисківського театру глядачам, я бачила у виконанні цього ж акторського складу раніше. Грали актори завжди чудово, тож цього разу на сюрпризи не сподівалася. А вони були , та ще й які! По-перше, цього разу маловищани показали всю виставу з невеличким скороченням. По- друге – ну це було шедеврально!І Неперевершена віртуозна гра Вільяма Кириленка (який цього разу виступив і як режисер, і його чіткі керівні дії дуже відчувалися) - Таран та Ігоря Туза – Онисько. І тріумфальне повернення на сцену маловисківського СБК Віталія Дегнера, визнаного коміка, який переконливо виконав роль Оверка, і по суті прем»єрна роль Аристарха (Вячеслав Селіванов), вайлуватий Корній у виконанні Олега Горбунова, і яскраво та колоритно зіграні жіночі ролі у виконанні Оксани Жорнової, Наталі Маркової та Людмили Кирсті. Згадався і сам уславлений твір, і його телепостановка, і відомі українські актори. З одного боку, наші актори ніби повторювали своїх екранних героїв, з іншого – привносили щось своє , самобутнє. Не дарма у залі неодноразово лунали вигуки «браво». Словом, молодці , і маловищани вже отримали запрошення виступити з «Фараонами» у сільських будинках культури. У заходах також взяла участь голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська.