ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
  • Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Вівторок, 09 січня 2018, 13:52
Вересневі самоцвіти. Театральні таланти є і на Маловисківщині! PDF Друк

Цьогорічне районне свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» розпочалося у фойє районного будинку культури, де відвідувачів чекали оригінальні виставки, присвячені театру та корифеям–драматургам та українським акторам. Про український театр розповідала книжкова виставка, а про історію Маловисківського народного аматорського театру районного будинку культури – фотовиставка . Глядачі мали також можливість переглянути і відеоролики з театральних постановок. За традицією, ветерани маловисківського театру, а цього разу це були директор РБК Ігор Туз та відома актриса Олена Голубовська, поклали квіти до меморіальної дошки корифею українського театру, який працював у Малій Висці, Івану Тобілевичу (Карпенку-Карому). Усіх присутніх на святі привітала заступник голови райдержадміністрації Лілія Синчук.

В районному етапі «Вересневих самоцвітів» взяли участь народний аматорський театр Маловисківського РБК, народний аматорський театр Гаївського СБК, дитячий театр малих форм Розсохуватського СБК, аматорський театр Лозуватського СБК, аматорський театр Нововознесенського СК. Звичайно, треба похвалити усіх ентузіастів театрального мистецтва, які знаходять час, сили і натхнення, аби займатись своїм хобі, але окреме слово хочу сказати все ж таки, про маловищан. Уривки з «Фараонів», а саме цей хітовий твір Олексія Коломійця представили артисти маловисківського театру глядачам, я бачила у виконанні цього ж акторського складу раніше. Грали актори завжди чудово, тож цього разу на сюрпризи не сподівалася. А вони були , та ще й які! По-перше, цього разу маловищани показали всю виставу з невеличким скороченням. По- друге – ну це було шедеврально!І Неперевершена віртуозна гра Вільяма Кириленка (який цього разу виступив і як режисер, і його чіткі керівні дії дуже відчувалися) - Таран та Ігоря Туза – Онисько. І тріумфальне повернення на сцену маловисківського СБК Віталія Дегнера, визнаного коміка, який переконливо виконав роль Оверка, і по суті прем»єрна роль Аристарха (Вячеслав Селіванов), вайлуватий Корній у виконанні Олега Горбунова, і яскраво та колоритно зіграні жіночі ролі у виконанні Оксани Жорнової, Наталі Маркової та Людмили Кирсті. Згадався і сам уславлений твір, і його телепостановка, і відомі українські актори. З одного боку, наші актори ніби повторювали своїх екранних героїв, з іншого – привносили щось своє , самобутнє. Не дарма у залі неодноразово лунали вигуки «браво». Словом, молодці , і маловищани вже отримали запрошення виступити з «Фараонами» у сільських будинках культури. У заходах також взяла участь голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська.