ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Засідання районної ради по роботі з кадрами

П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:33
  • Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
Відбулися урочистості та святковий концерт до Дня вчителя PDF Друк

Традиційно в першу неділю жовтня Україна відзначає День вчителя. З нагоди Дня працівників освіти  у районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам.  У залі зібралися люди особливої професії: педагогічні колективи району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, керівники гуртків.

День вчителя – це дійсно всенародне свято. Немає в суспільстві жодної людини, яка б досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм вчителям. Тому нехай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей, які і надалі прославлятимуть наш край.

З вітальними словами до присутніх освітян району звернулися голова районної державної адміністрації Павло Сорока, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кравченко Світлана Вікторівна та голова профспілки працівників освіти Барановський Валерій Дмитрович. Традиційно, керівництвом району, відзначено подяками Міністерства освіти і науки України, а також подяками відділу освіти,  молоді та спорту  районної державної адміністрації, кращих працівників освіти та працівників освітніх установ.

Чудовий концерт подарував всім присутнім гарний, святковий настрій та дружню атмосферу. Бібліотекар Злинської ЗШ № 1 Плахотник Карина прочитала авторський твір «Учителю», веселий та запальний танок «Полька» подарували дитячий колектив «Ровесник» Злинської ЗШ № 1, музиче вітання у виконані учителя Розсохуватської ЗШ Камшиленко Юлії пролунало на сцені. Святковий концерт створив позитивний настрій для всіх учасників.

Офіційні урочистості та святковий концерт закінчилися, але свято продовжується і повинно воно тривати не тільки у ці жовтневі дні, а й щодня, адже професію вчителя повинні цінувати та відзначати не тільки у свята, а й щодня.