ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• В День Гідності та Свободи вшанували пам'ять загиблих захисників України

Середа, 22 листопада 2017, 10:22
  • УВАГА! Перевірка централізованої системи оповіщення

Вівторок, 21 листопада 2017, 11:45
  • Своєчасні навчання з питань цивільного захисту

Понеділок, 20 листопада 2017, 08:07
  • Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:12
  • Робоча зустріч

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:08

Середа, 15 листопада 2017, 14:22
  • 14 листопада голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська під час робочої поїздки ознайомились з ходом проведення поточного ремонту доріг

Середа, 15 листопада 2017, 14:18
  • БЮДЖЕТ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

Середа, 15 листопада 2017, 11:40
  • Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Четвер, 09 листопада 2017, 15:24
  • Відзначили День працівника соціальної сфери

П'ятниця, 03 листопада 2017, 14:09
  • Напередодні 73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників відбулась урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Загиблим воїнам

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 09:35
  • Засідання ради регіонального розвитку

Середа, 25 жовтня 2017, 10:09
  • Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:30
  • Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

Понеділок, 23 жовтня 2017, 07:20
  • Засідання комісії з питання надання соціальної допомоги населенню

Середа, 18 жовтня 2017, 13:37
  • Виступ Президента під час церемонії складання урочистої клятви вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Середа, 18 жовтня 2017, 10:16
  • У районному центрі відбулася урочиста хода, приурочена до Дня захисника України

Вівторок, 17 жовтня 2017, 08:24
  • Засідання круглого столу

Неділя, 15 жовтня 2017, 11:15
  • 99-річчя Василя Сухомлинського

Середа, 04 жовтня 2017, 13:31
  • У Маловисківському районі відзначили Міжнародний День похилого віку та День ветерана

Середа, 04 жовтня 2017, 12:56
Відбулися урочистості та святковий концерт до Дня вчителя PDF Друк

Традиційно в першу неділю жовтня Україна відзначає День вчителя. З нагоди Дня працівників освіти  у районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам.  У залі зібралися люди особливої професії: педагогічні колективи району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, керівники гуртків.

День вчителя – це дійсно всенародне свято. Немає в суспільстві жодної людини, яка б досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм вчителям. Тому нехай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей, які і надалі прославлятимуть наш край.

З вітальними словами до присутніх освітян району звернулися голова районної державної адміністрації Павло Сорока, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кравченко Світлана Вікторівна та голова профспілки працівників освіти Барановський Валерій Дмитрович. Традиційно, керівництвом району, відзначено подяками Міністерства освіти і науки України, а також подяками відділу освіти,  молоді та спорту  районної державної адміністрації, кращих працівників освіти та працівників освітніх установ.

Чудовий концерт подарував всім присутнім гарний, святковий настрій та дружню атмосферу. Бібліотекар Злинської ЗШ № 1 Плахотник Карина прочитала авторський твір «Учителю», веселий та запальний танок «Полька» подарували дитячий колектив «Ровесник» Злинської ЗШ № 1, музиче вітання у виконані учителя Розсохуватської ЗШ Камшиленко Юлії пролунало на сцені. Святковий концерт створив позитивний настрій для всіх учасників.

Офіційні урочистості та святковий концерт закінчилися, але свято продовжується і повинно воно тривати не тільки у ці жовтневі дні, а й щодня, адже професію вчителя повинні цінувати та відзначати не тільки у свята, а й щодня.