Відбулися урочистості та святковий концерт до Дня вчителя PDF Друк

Традиційно в першу неділю жовтня Україна відзначає День вчителя. З нагоди Дня працівників освіти  у районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам.  У залі зібралися люди особливої професії: педагогічні колективи району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, керівники гуртків.

День вчителя – це дійсно всенародне свято. Немає в суспільстві жодної людини, яка б досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм вчителям. Тому нехай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей, які і надалі прославлятимуть наш край.

З вітальними словами до присутніх освітян району звернулися голова районної державної адміністрації Павло Сорока, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кравченко Світлана Вікторівна та голова профспілки працівників освіти Барановський Валерій Дмитрович. Традиційно, керівництвом району, відзначено подяками Міністерства освіти і науки України, а також подяками відділу освіти,  молоді та спорту  районної державної адміністрації, кращих працівників освіти та працівників освітніх установ.

Чудовий концерт подарував всім присутнім гарний, святковий настрій та дружню атмосферу. Бібліотекар Злинської ЗШ № 1 Плахотник Карина прочитала авторський твір «Учителю», веселий та запальний танок «Полька» подарували дитячий колектив «Ровесник» Злинської ЗШ № 1, музиче вітання у виконані учителя Розсохуватської ЗШ Камшиленко Юлії пролунало на сцені. Святковий концерт створив позитивний настрій для всіх учасників.

Офіційні урочистості та святковий концерт закінчилися, але свято продовжується і повинно воно тривати не тільки у ці жовтневі дні, а й щодня, адже професію вчителя повинні цінувати та відзначати не тільки у свята, а й щодня.