У Маловисківському РБК відбулось відкриття виставки PDF Друк

Нові та яскраві імена в рамках районного творчого проекту «Українська майстерня» засвітилися на виставці картин у Маловисківському РБК. Багата наша Маловисківська земля талантами, славиться вона майстрами із золотими руками, світлими головами і нескінченою фантазією. Працівники відділу культури всіляко підтримують талановитих  людей, знаходять нові та шанують відомі та знанні імена.

Серед них – художники з Малої Виски: Василь Шевцов, Олег Привалов, Олег Рудий (на фото). Увазі глядачів була представлена виставка художників - земляків, які працюють у різних жанрах, напрямках та у різних стилях. Відвідувачі виставки не залишаються байдужими від полотен талановитих художників, про що свідчать їхні відгуки в журналі відвідувань.

На презентації виставки художників  привітала та нагородила Дипломами заступник голови райдержадміністрації Синчук Лілія Сергіївна.