Засідання Спілки молодих державних службовців PDF Друк

25 вересня 2017 року відбулось засідання круглого столу «Молодь і досвід» Спілки молодих державних службовців. Зі вступним словом,перед початком засідання, виступили Шевченко Світлана Григорівна – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА та заступник голови райдержадміністрації Синчук Лілія Сергіївна.

Засідання було розділене на дві частини. У першій частині було розглянуто 3 питання, а саме: «Про підвищення професійного рівня молодих держслужбовців» - виступила заступник керівника апарату, начальник відділу управління персоналом Бровченко Світлана Петрівна; «Історія районної організації та плани на майбутнє» - головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Шевченко Світлана Григорівна; «Молодь і досвід» - представник управління соціального захисту населення РДА Інна Гурін.

Друга частина засідання була приділена увазі темі «Моє дозвілля», на якій була представлена виставка декоративно-ужиткового молодих державних службовців. У виставці були представлені роботи: Анни Русол (представник ЦНАП), Інни Деренюк (представник УСЗН), Надії Гурської (представник УСЗН).

Після другої частини круглого столу, учасники, роботи яких були представлені на виставці були нагороджені подяками та по закінченню засідання були підведені підсумки зустрічі.