«Агроекспо» - це ще й ярмарка народної творчості PDF Друк

Творча делегація від відділу культури та туризму Маловисківської райдержадміністрації також взяла  участь у масштабній сільськогосподарській виставці «Агроекспо», яка проходила днями у Кропивницькому. Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Любов Левченко розповідає: - Розпочалася наша участь у «Агроекспо» на туристичній виставці зелених садиб, де Маловисківщина представляла зелену садибу  з села  Миролюбівка. Зокрема, на виставці презентували мед та медову продукцію. Не обійшлося і без пригощань гостей виставки…

У перший день у виставці взяли участь також і дві майстрині – вишивальниця Оксана Крисаленко з Мануйлівки та Інна  Бурдейко з Великої Виски, яка виготовляє сувеніри зі стрічок.

Другого дня Маловисківський район представляли голова райдержадміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська. Наш намет був виконаний під стилізацію української хати, усіх гостей вітали гостинні господарі Олена Ткаченко та Вільям Кириленко, фольклорний гурт «Берегиня» (на знімку). Керівники району вручили заступнику голови обласної державної адміністрації Сергію Коваленку хліб-сіль та гарний коровай, який розрізали тут же і пригощали гостей. У сільськогосподарській виставці також взяли участь працівники управління агропромислового розвитку на чолі з начальником  Аллою Любченко.

Також ми пропагували популярні  туристичні маршрути Маловисківщини. Окрасою Покровського ярмарку став виступ оникіївського фольклорного колективу «Берегиня» (керівник Ірина Ігнатьєва) Смолінський селищний будинок культури (директор Ірина Корчинська) представляли майстрині Любов Литвиненко (ляльки-мотанки), Наталя Шаповал (свічки та мило), вишивальниця Любов Фаустова , Тамара  Кондратенко надала свої вироби (канзаши). Також вироби для виставки надала маловищанка Тетяна Отліванова (ікебана). Неперевершений коровай смолінчанки Алли Збаравської взяв участь у конкурсі короваїв. Працівники відділу культури та районного будинку культури доклали багато зусиль, щоб гідно представити наш район в області.