ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Засідання районної ради по роботі з кадрами

П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:33
  • Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
«Агроекспо» - це ще й ярмарка народної творчості PDF Друк

Творча делегація від відділу культури та туризму Маловисківської райдержадміністрації також взяла  участь у масштабній сільськогосподарській виставці «Агроекспо», яка проходила днями у Кропивницькому. Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Любов Левченко розповідає: - Розпочалася наша участь у «Агроекспо» на туристичній виставці зелених садиб, де Маловисківщина представляла зелену садибу  з села  Миролюбівка. Зокрема, на виставці презентували мед та медову продукцію. Не обійшлося і без пригощань гостей виставки…

У перший день у виставці взяли участь також і дві майстрині – вишивальниця Оксана Крисаленко з Мануйлівки та Інна  Бурдейко з Великої Виски, яка виготовляє сувеніри зі стрічок.

Другого дня Маловисківський район представляли голова райдержадміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська. Наш намет був виконаний під стилізацію української хати, усіх гостей вітали гостинні господарі Олена Ткаченко та Вільям Кириленко, фольклорний гурт «Берегиня» (на знімку). Керівники району вручили заступнику голови обласної державної адміністрації Сергію Коваленку хліб-сіль та гарний коровай, який розрізали тут же і пригощали гостей. У сільськогосподарській виставці також взяли участь працівники управління агропромислового розвитку на чолі з начальником  Аллою Любченко.

Також ми пропагували популярні  туристичні маршрути Маловисківщини. Окрасою Покровського ярмарку став виступ оникіївського фольклорного колективу «Берегиня» (керівник Ірина Ігнатьєва) Смолінський селищний будинок культури (директор Ірина Корчинська) представляли майстрині Любов Литвиненко (ляльки-мотанки), Наталя Шаповал (свічки та мило), вишивальниця Любов Фаустова , Тамара  Кондратенко надала свої вироби (канзаши). Також вироби для виставки надала маловищанка Тетяна Отліванова (ікебана). Неперевершений коровай смолінчанки Алли Збаравської взяв участь у конкурсі короваїв. Працівники відділу культури та районного будинку культури доклали багато зусиль, щоб гідно представити наш район в області.