ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• УВАГА! Перевірка централізованої системи оповіщення

Вівторок, 21 листопада 2017, 11:45
  • Своєчасні навчання з питань цивільного захисту

Понеділок, 20 листопада 2017, 08:07
  • Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:12
  • Робоча зустріч

П'ятниця, 17 листопада 2017, 13:08

Середа, 15 листопада 2017, 14:22
  • 14 листопада голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська під час робочої поїздки ознайомились з ходом проведення поточного ремонту доріг

Середа, 15 листопада 2017, 14:18
  • БЮДЖЕТ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

Середа, 15 листопада 2017, 11:40
  • Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Четвер, 09 листопада 2017, 15:24
  • Відзначили День працівника соціальної сфери

П'ятниця, 03 листопада 2017, 14:09
  • Напередодні 73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників відбулась урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Загиблим воїнам

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 09:35
  • Засідання ради регіонального розвитку

Середа, 25 жовтня 2017, 10:09
  • Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:30
  • Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

Понеділок, 23 жовтня 2017, 07:20
  • Засідання комісії з питання надання соціальної допомоги населенню

Середа, 18 жовтня 2017, 13:37
  • Виступ Президента під час церемонії складання урочистої клятви вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Середа, 18 жовтня 2017, 10:16
  • У районному центрі відбулася урочиста хода, приурочена до Дня захисника України

Вівторок, 17 жовтня 2017, 08:24
  • Засідання круглого столу

Неділя, 15 жовтня 2017, 11:15
  • 99-річчя Василя Сухомлинського

Середа, 04 жовтня 2017, 13:31
  • У Маловисківському районі відзначили Міжнародний День похилого віку та День ветерана

Середа, 04 жовтня 2017, 12:56
  • Вересневі самоцвіти. Театральні таланти є і на Маловисківщині!

Вівторок, 03 жовтня 2017, 15:23
«Агроекспо» - це ще й ярмарка народної творчості PDF Друк

Творча делегація від відділу культури та туризму Маловисківської райдержадміністрації також взяла  участь у масштабній сільськогосподарській виставці «Агроекспо», яка проходила днями у Кропивницькому. Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Любов Левченко розповідає: - Розпочалася наша участь у «Агроекспо» на туристичній виставці зелених садиб, де Маловисківщина представляла зелену садибу  з села  Миролюбівка. Зокрема, на виставці презентували мед та медову продукцію. Не обійшлося і без пригощань гостей виставки…

У перший день у виставці взяли участь також і дві майстрині – вишивальниця Оксана Крисаленко з Мануйлівки та Інна  Бурдейко з Великої Виски, яка виготовляє сувеніри зі стрічок.

Другого дня Маловисківський район представляли голова райдержадміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська. Наш намет був виконаний під стилізацію української хати, усіх гостей вітали гостинні господарі Олена Ткаченко та Вільям Кириленко, фольклорний гурт «Берегиня» (на знімку). Керівники району вручили заступнику голови обласної державної адміністрації Сергію Коваленку хліб-сіль та гарний коровай, який розрізали тут же і пригощали гостей. У сільськогосподарській виставці також взяли участь працівники управління агропромислового розвитку на чолі з начальником  Аллою Любченко.

Також ми пропагували популярні  туристичні маршрути Маловисківщини. Окрасою Покровського ярмарку став виступ оникіївського фольклорного колективу «Берегиня» (керівник Ірина Ігнатьєва) Смолінський селищний будинок культури (директор Ірина Корчинська) представляли майстрині Любов Литвиненко (ляльки-мотанки), Наталя Шаповал (свічки та мило), вишивальниця Любов Фаустова , Тамара  Кондратенко надала свої вироби (канзаши). Також вироби для виставки надала маловищанка Тетяна Отліванова (ікебана). Неперевершений коровай смолінчанки Алли Збаравської взяв участь у конкурсі короваїв. Працівники відділу культури та районного будинку культури доклали багато зусиль, щоб гідно представити наш район в області.