Відбулися обласні змагання на території Оникіївської сільської ради PDF Друк

16 вересня 2017 року на території Оникіївської сільської ради пройшли обласні змагання серед голів об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост, депутатів сільських, селищних і районних рад.  На змагання прибуло 10 команд з усієї області. Кожна з команд учасниць гарно показала себе у різних видах спорту.

Спортиві змагання – це важлива подія для нашої команди, адже наш район сильний духом. Ми вміємо відстоювати свої позиції не тільки на робочих місцях, а й проявляти наполегливість у спортивній боротьбі. І наше суперництво в спартакіаді було цьому ще одним підтвердженням, адже Маловисківський район – згуртований, сильний і загартований

На обласній спартакіаді наша команда здобула такі призові місця:

- Ткаченко Н. П.(представник Миролюбівської с.р.) - ІІІ місце з тенісу настільного серед жінок;

- Волошановський В. М.(депутат районної ради)- ІІ місце з більярду.

- Шевченко О. І.(депутат Плетеноташлицької с.р.)- І місце з дартсу.

- Новур М. В. (Представник Оникіївської с. р.) - Імісце з гирьового спорту.

- Малюга В. М. (депутат Оникіївської с. р.), Жовтило Л. Б.  (депутат районної ради), Савенко В. А. (сільський голова с. Розсохуватка), Яриш О. М. (депутат Злинської с. р.), Майдебура С. В. (сільський голова с. Хмельове), Воєвода О. П.  та Склифус С. М. (представники Оникіївської с. р.)  - вибороли І місце з волейболу.

Проведення таких змагань дає змогу залучити до занять фізичною культурою і спортом, організації активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та пропаганди здорового способу життя.