Голова районної державної адміністрації подякував за підтримку воїнів АТО PDF Друк

15 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока, напередодні професійного свята - Дня фармацевтичного працівника, відвідав аптеку ПП «Романів О.М.» в м. Мала Виска, де вручив завідуючій аптеки Ользі Миколаївні Романів Грамоту районної державної адміністрації.

За словами голови районної державної адміністрації, внесок керівника аптеки і всього колективу у підтримку волонтерського руху та допомогу воїнам, які несуть бойову службу на Сході України має величезну вагу в підтримці нашої армії та в захисті нашої батьківщини. Адже завдяки таким патріотам, як ви, Україна вистояла у важкій боротьбі проти окупантів і бореться за свою незалежність та демократичне європейське майбутнє.

Разом з Павлом Сорокою відзнаку та слова вдячності висловили заступник військового комісара районного військового комісаріату Олександр Небога, волонтери району Володимир Грєвцев та Олександр Іконос.