Районний краєзнавчий конкурс проектів «Обрії рідного краю»

Районний краєзнавчий конкурс проектів «Обрії рідного краю» PDF Друк

В рамках відзначення 25-ї  річниці Незалежності України в приміщенні Маловисківського районного будинку культури відбувся районний краєзнавчий конкурс проектів «Обрії рідного краю». Проект заснований відділом  культури і туризму  райдержадміністрації , музеєм історії Маловисківського району та Маловисківською районною бібліотекою , за участі музеїв району, що працюють на громадських засадах та бібліотечних закладів району.

Спільний проект «Обрії рідного краю» розроблений з метою виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, любові до рідного краю, поваги до його історії та потреби вивчення завдань і потреб сьогодення, формування у молоді певної системи знань по краєзнавству , стійкого  інтересу до краєзнавчої літератури .

Презентації були представлені в двох номінаціях: «Презентація краєзнавчих предметів з історії населеного пункту» та «Презентація відеоматеріалів з історії населеного пункту».  В конкурсі взяли участь 13 сільських рад району.

Журі конкурсу:

Синчук Лілія Сергіївна – заступник голови районної державної адміністрації;

Палій Валерій Іванович – заступник голови районної ради;

Левченко Любов Анатолівна – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації;

Коваленко Анатолій Іванович – директор музею історії Маловисківського району;

Малашенко Тетяна Василівна – директор Маловисківської районної бібліотеки;

Романич Наталя Василівна – методист методичного кабінету районного відділу освіти райдержадміністрації.

Переможцями в номінації «Презентація краєзнавчих предметів з історії населеного пункту» стали:

- ІІІ місце розділили Лепецька Наталія Вікторівна, Великовисківська СР та Теліга Марина Олександрівна, Оникієвська СР;

- ІІ місце – Теліга Людмила Миколаївна, Новогригорівська СР;

- І місце – Голованова  Ольга Володимирівна, Злинська СР.

Переможцями в номінації «Презентація відеоматеріалів з історії населеного пункту» стали:

- ІІІ місце – Чередник Олена Анатоліївна, Березівська СР;

- ІІ місце розділили Голованова Ольга Володимирівна, Лавінюкова  Наталя Василівна – Злинська СР та Теліга Людмила Миколаївна, Новогригорівська СР;

- І місце – Лепецька Наталія Вікторівна, Великовисківська СР.

Переможці нагороджені грамотами та дипломами відділу культури та туризму Маловисківської РДА.