ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Новини
26 квітня – День памяті Чорнобильської трагедії PDF Друк

26 квітня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та заступник голови районної ради Валерій Палій взяли участь в заході з нагоди Дня пам’яті Чорнобильської трагедії. В заході взяли участь представники трудових колективів структурних підрозділів, відділ райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, учнівська молодь, громадськість району.

26 квітня 1986 року сталася жахлива аварія за всю історію ядерної енергетики на Чорнобильській атомній електростанції. На четвертому енергоблоці електростанції прогримів потужний вибух, який повністю зруйнував реактор і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Тисячі загиблих, тисячі тих, хто ліквідовував наслідки аварії, втратили своє здоров’я — така страшна ціна Чорнобильської трагедії.

Десятки тисяч людей були вигнані із рідних родинних гнізд радіоактивним вітром, що ніс хмари отруйного пилу від палаючого реактора.

Учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС вручено подарунки та висловлені щирі слова вдячності за ліквідацію наслідків страшної екологічної катастрофи.

Пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

 

 
Проведено нараду-тренінг PDF Друк

Сьогодні, 25 квітня 2018 року, психологом управління ДСНС України в Кіровоградській області Юлією Загурською було проведено нараду-тренінг «Перша психологічна медична допомога у надзвичайних ситуаціях». Даний тренінг направлений на спробу об’єднання теоретичних знань з відпрацюванням практичних навичок у роботі з людьми, що постраждали від наслідків впливу надзвичайних (екстремальних ситуацій) техногенного та природного походження.

Така нарада-тренінг дасть змогу у подальшому здійснювати порівняльний аналіз стану психосоматичних розладів у постраждалих, родичів, рятувальників після участі у епіцентрі надзвичайної ситуації на основі проаналізованих джерел (свідчень фахівців), проводити індивідуально-психологічний аналіз власного стану психосоматичного здоров’я та близьких оточуючих людей після пережитих складних/екстремальних життєвих ситуацій, а також коректно використовувати психодіагностичні та психотерапевтичні методики для осіб, котрі пережили ситуаційно детерміновану екстремальної ситуацію.

 
Лише за три дні населення та ОСББ залучили 270 «теплих кредитів» на суму 23 млн гривень! PDF Друк

За перші три дні роботи Урядової програми «теплих кредитів» у ц. р., з 18 по 20 квітня, нею вже скористалося 50 ОСББ, залучивши у банках 15 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Це свідчить про значну затребуваність програми серед мешканців багатоквартирних будинків, які з нетерпінням чекали її відновлення.

Тепер ОСББ-учасники програми мають нагоду одержати відшкодування 40% - 70% суми «теплих кредитів». Додаткові компенсації надає місцева влада. Наразі прийнято 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», про які можна дізнатися на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

Нагадаємо, що цьогоріч на програму «теплих кредитів» виділено 400 млн. грн., майже половина яких – 190 млн грн. – на відшкодування для ОСББ.

Голови ОСББ можуть впевненими, що співфінансування вистачить, у тому числі на проекти з комплексної термомодернізації будинків. Саме глибинні заходи з енергоефективності надають найбільший результат з точки зору економії енергоресурсів: платіжки за опалення зменшуються вдвічі і більше.

Також, впродовж трьох днів видано:

  • 217 кредитів на утеплення приватних будинків на суму майже 8 млн грн.;
  • 3 кредити на встановлення твердопаливних котлів на суму 100 тис. гривень.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 
За тиждень три українські міста відкрили інвесторам можливості для запровадження 80 ЕСКО-проектів у бюджетній сфері! PDF Друк

Лідером у цьому питанні є Київ. Влада столиці затвердила істотні умови для рекордної кількості ЕСКО-договорів – 49 контрактів.

ЕСКО-проекти передбачається впроваджувати у дитячих садочках, школах та різних навчальних закладів Оболонського, Святошинського, Солом'янського, Деснянського та Дарницького районів столиці.

За умовами договорів планується, зокрема, встановлення ІТП із системи автоматичного погодного регулювання або модернізація існуючого обладнання. Строк дії більшості договорів - 5-6 років. Очікувана економія енергоспоживання складе не менше 20%.

Услід за Києвом активно залучають ЕСКО-інвесторів м. Миколаїв та м. Хмельницький.

У Миколаєві затверджено істотні умови для 26 договорів, а у Хмельницькому – для 5 контрактів.

Нагадаємо, що схвалення істотних умов – важлива складова запровадження енергосервісу, передбачена законодавством як додаткова гарантія повернення інвестицій ЕСКО-інвестору.

«Закликаю інші міста до плідної співпраці з компаніями заради підвищення енергоефективності та комфорту у дитсадках, школах, лікарнях та інших бюджетних установах», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Переваги енергосервісу, особливості укладання контрактів та успішні історії запроваджених проектів дізнавайтеся на IV Форумі енергоефективного партнерства «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад», який проводить Держенергоефективності 27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» (http://saee.gov.ua/uk/events/previews/2261).

Акредитація ЗМІ на Форум проходить за тел.: 044 590-59-65, 096 906 85 95, 097 596 70 88 та e-mail: saeepressa@gmail.com.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 
Результати першого туру Всеукраїнського конкурсу «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ» - 2018 PDF Друк

В районній державній адміністрації протягом  квітня 2018  року  проведено І тур щорічного Всеукраїнського Конкурсу « Кращий державний службовець» в номінаціях  «Кращий керівник» та  «Кращий спеціаліст». Оргкомітет здійснював  проведення  І туру Конкурсу відповідно до Положення, Календарного плану роботи та плану заходів з організації підвищення кваліфікації державних службовців.

За умовами першого туру Конкурсу передбачалось:

Проведення комплексного тестування  на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця (04.04.2018 року)

складання ділового документа (10.04.2018 року)

володіння персональним комп’ютером ( 13.04.2018)

За результатами конкурсу місця між учасниками Конкурсу розподілились в такому порядку:

переможцем першого туру, щорічного  Всеукраїнського конкурсу  «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий керівник» стала КОЧУБЕЙ Інна Олександрівна, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації;

ІІ місце І туру  щорічного  Всеукраїнського конкурсу  «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий керівник» зайняла   КОЗУБЕНКО Тамара Миколаївна, завідувач сектору прийому громадян  відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

переможцем, першого туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу  «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий спеціаліст» стала  РУСОЛ  Анна Олександрівна,  адміністратор відділу ( центру) надання адміністративних послуг  районної державної адміністрації;

ІІ місце І туру  щорічного  Всеукраїнського конкурсу  «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий спеціаліст» зайняла  ІЩЕНКО Вікторія  Василівна, головний економіст бюджетного відділу фінансового управління   районної державної адміністрації;

ІІІ місце І туру  щорічного  Всеукраїнського конкурсу  «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий спеціаліст» зайняла ЗОВВА Олена Миколаївна, головний спеціаліст  відділу персоніфікованого обліку  пільгових категорій населення  управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації.

Переможці І туру Конкурсу беруть участь у  ІІ турі, який відбудеться на обласному рівні.

Відповідно до розробленого плану заходів  з організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру Конкурсу « Кращий державний службовець»  в червні 2018 року  буде надано голові районної державної адміністрації подання про нагородження районними відомчими відзнаками  переможців та лауреатів Конкурсу з нагоди Дня державної служби

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 77
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації