ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

 • Засідання районної ради по роботі з кадрами

  П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:33
 • Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

  Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
 • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

  Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
 • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
 • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
 • Голова Маловисківської РДА провів нараду

  Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
 • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

  П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
 • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

  Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
 • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

  Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
 • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

  Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
 • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

  П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
 • Відзначили ДеньСоборності України

  Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
 • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

  П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
 • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

  П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
 • Голова РДА провів нараду

  П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
 • Нарада районного оперативного штабу

  Середа, 17 січня 2018, 15:21
 • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

  Середа, 17 січня 2018, 14:14
 • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

  Середа, 17 січня 2018, 10:34
 • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

  Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
 • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

  Четвер, 11 січня 2018, 16:14
Новини
Засідання районної ради по роботі з кадрами PDF Друк

23 лютого 2018 року в райдержадміністрації відбулося засідання районної ради по роботі з кадрами, на якому розглядалися питання застосування законодавства про державну службу у зв’язку з набранням чинності Закону України від 9 листопада 2017 року № 2190-УІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби». У засіданні взяли участь  керівник апарату райдержадміністрації Анна Гончарова, керівники та  особи, відповідальні за кадрову роботу  структурних підрозділів райдержадміністрації. Методичну допомогу керівникам структурних підрозділів стосовно змін у законодавстві надала заступник керівника апарату, начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Світлана Бровченко.

 
20 лютого – День вшанування Героїв Небесної Сотні PDF Друк
 20 лютого – День вшанування Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День вшанування Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

Минуло чотири роки від тих подій, які назавжди закарбувалися в історичній пам’яті українського народу, стали переломним етапом у новітній історії нашої держави й змінили країну та кожного українця. Вони залишили в минулому мирне, спокійне життя. У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками жорстокості політичного режиму і нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку української держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Указом Президента України встановлене щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної сотні - на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, котрі віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Хто б міг подумати, що в 21 столітті, після всього, що пережила наша держава, кровопролиття повториться знов. Юні хлопці, чоловіки та жінки змінили хід історії у боротьбі за незалежність своєї країни, розпочали процес духовної перебудови нації ціною власного життя.

Тож цього дня, варто віддати шану тим, хто «положив душу й серце за нашу свободу», вшанувати тих батьків, які ніколи вже не дочекаються сина ,тих дружин, які ніколи більше не зможуть обійняти свого чоловіка та дітей, ікі вже ніколи не побачать батьківської посмішки.

Цей день став для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Скориставшись цим досвідом ,ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Голова  районної

державної адміністрації                                                                                 П.СОРОКА


 
Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству PDF Друк

15 лютого 2018 року у сесійному залі районної ради відбулась кущова нарада Маловисківського і Новомиргородського районів по сільському господарству.

Відкривав і вів нараду голова Маловисківської РДА Павло Сорока. У нараді взяли участь заступник директора департаменту Агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Чорна, начальник відділу АПР райдержадміністрації Алла Любченко, координатор проекту «Аграрні розписки в Україні» по Кіровоградській області Олександр Масленко, представники кредиторів.

З початку лютого, аграрії Кіровоградщини долучилися до впровадження нового фінансового інструмента, що дозволяє їм хазяйнувати на землі. Це дає можливість спрощеного доступу до фінансів та матеріально-технічних ресурсів завдяки заставі майбутнього врожаю чи коштів від його продажу.

В ході розмови, зазначалось, що нині уряд направляє на розвиток АПК значні кошти, цим слід скористатись. Що ж до аграрних розписок, то земля в даному випадку не є заставою, а сама розписка повинна бути посвідчена нотаріально і внесена до відповідного реєстру.

Проект орієнтований на малих та середніх товаровиробників, які мають обмежені фінансові чи матеріально-технічні ресурси. При цьому інвестором і кредитором виступають не лише банки, а різноманітні структури, як от виробники та переробники сільгосппродукції. Загалом же проект щодо аграрних розписок впроваджується в Україні завдяки співпраці зі Світовим банком спільно з Мінагрополітики та продовольства, Мінюстом та облдержадміністраціями.

 
Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації PDF Друк

16 лютого 2018 року о 09.00 годині у сесійній залі районної ради відбувся публічний звіт голови районної державної адміністрації Сороки Павла Володимировича. Під час заходу була презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Маловисківської райдержадміністрації.

В своєму виступі Павло Сорока зазначив, що протягом звітного року райдержадміністрацією, територіальними органами міністерств та відомств в районі, органами місцевого самоврядування району основні зусилля були зосереджені на вирішенні завдань, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, у першу чергу на виконання завдань із вирішення питань соціального захисту населення, учасників антитерористичної операції та внутрішньо – переміщених осіб, впровадження реформ у різних сферах діяльності, а також  на виконанні основних завдань, заходів і проектів визначених Програмою економічного і соціального розвитку Маловисківського району на 2017 рік. При цьому використано різні механізми і джерела фінансування, важлива увага приділена поєднанню фінансового ресурсу із державного та місцевих бюджетів, приватних інвестицій.

З метою оперативного вирішення нагальних питань, у 2017 році проведено12 засідань колегії райдержадміністрації. Всього у звітному році для вирішення завдань у різних сферах життєдіяльності району прийнято 795 розпоряджень голови районної державної адміністрації. За 2017 рік до районної державної адміністрації надійшло 1286 звернень від 1564 громадян.

Особлива увага приділялась розвитку реального сектору економіки та інфраструктури. У 2017 році обсяг виробництва валової продукції сільського господарства  по всіх категоріях господарств становив 596,9 млн.грн., в тому числі продукції рослинництва – 526,2 млн.грн., тваринництва – 70,7 млн.грн. Під урожай 2018 року сільськогосподарськими підприємствами посіяно озимих зернових культур на площі 14,7 тис. га, або 100,0% до плану. Проведено зяблевого обробітку ґрунту на площі 78,9 тис. га, або 100,0%, у тому числі глибокого обробітку 1,3 тис. га.

Продовжувались роботи по будівництву Новокостянтинівської шахти                    ДП «Схід ГЗК», на що залучено 30,7 млн.грн. (власні кошти підприємства), з них  спрямовано на капітальне будівництво - 23,8 млн.грн., модернізацію - 6.9 млн.грн. Смолінська шахта ДП «Схід ГЗК» отримала дозвіл на користування підземними надрами.

Вживалися заходи щодо підвищення рівня енергозбереження та енергоефективності. Проведено будівельні, ремонтні  роботи по закладах освіти, культури, охорони здоров’я, продовжуються роботи по реконструкції мережі вуличного освітлення. Проведено комплекс робіт по капітальному та технічному обслуговуванню електромереж та підстанцій, відремонтовано 319,9 км електромереж та 342 підстанції.

Утримання та ремонт вулиць і доріг населених пунктів району здійснюється філією «Маловисківський райавтодор», обслуговується 286,3 км. автомобільних доріг загального користування місцевого значення, з них районних доріг – 208,5 км. Виконано підрядні роботи на суму 12322,6 тис.грн. З місцевих бюджетів на поліпшення стану існуючої мережі автомобільних доріг комунальної власності вкладено 2981,7 тис.грн.

З метою збільшення відсотку охоплення дітей дошкільною освітою у січні 2017 року створено навчально-виховні комплекси на базі Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ступенів та Якимівської ЗШ І-ІІІ ступенів, додатково створено 40 місць для дітей віком від 3 до 6 років. Це дало змогу досягти встановленого обласного показника охоплення дітей дошкільною освітою на рівні 95,0%. За рахунок коштів різних джерел фінансування проводились капітальні та поточні ремонти закладів освіти (покрівель, приміщень, котлів, котелень тощо).

З метою підготовки до функціонування закладів первинної медичної допомоги в умовах нової фінансової системи, реформування придбано комп’ютерної техніки на суму 172,6 тис.грн. Підключено до мережі Інтернет Великовисківську, Злинську та Хмелівську лікарські амбулаторії.

Забезпечено виконання на належному рівні заходів із цивільного захисту населення, мобілізаційної підготовки.

Екологічна ситуація в районі на протязі останніх років в основному залишається стабільною. Аварійні ситуації, які б зумовили значні обсяги чи неконтрольовані забруднення навколишнього середовища не зафіксовано.

Також особлива увага приділялась залученню інвестицій в економіку району. Проводилась робота щодо оновлення інвестиційних пропозицій по інвестиційних об’єктах та земельних ділянках, які можна запропонувати інвесторам, постійно розповсюджується інформація про оголошені конкурси на отримання міжнародної технічної допомоги. Капітальні інвестиції у 2017 році склали 143296,0 тис.грн., або 3,2% до загального обсягу по області. Обсяг капітальних інвестицій (крім інвестицій з державного бюджету) у розрахунку на одну особу населення, наростаючим підсумком з початку року, склав 3331,5 грн. У зовнішній торгівлі району експорт склав 1,5 млн. дол. США. (1405,1% до минулого року). Обсяг   прямих   іноземних   інвестицій   - 10491,4 тис. дол. США, або 100,0% до обсягів на початок року.

Після виступу голови, присутні мали можливість задавати питання, що стосуються звітності за 2017рік.

На заході були присутні представники громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

 
Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав PDF Друк

Війна в Афганістані – це трагедія і звитяга сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати… Це не лише незагоєна рана, біль її учасників, це – застереження на майбутнє.

15 лютого, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. 29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 тисяч 375 військовослужбовців з України, 3 тисячі 360 з них  – загинули, 72 – зникли  безвісти, 3560 – стали інвалідами. Згодом війну в Афганістані керівництво тодішнього СРСР визнало політичною помилкою. Поділяючи всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаючи данину поваги всім учасникам подібних подій, офіційно на законодавчому рівні в деяких суверенних державах, утворених після розпаду СРСР, були встановлені відповідні пам’ятні дні. В Україні - це «День вшанування учасників бойових Дій на території інших держав», який встановлений Указом Президента незалежної України № 180/2004 від 11-го лютого 2004-го року і щорічно відзначається 15-го лютого.

Урочисті заходи розпочалися урочистою ходою та мітингом пам’яті біля пам’ятника Воїнам-інтернаціоналістам. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Павло Сорока, заступник голови районної ради Валерій Палій, голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Леонід Скічко, голова Маловисківської районної організації ветеранів України Олександр Красовський, учасники бойових дій на території інших держав, громадськість.

Про події Афганської війни та про бойових побратимів згадували сьогодні воїни – «афганці» під час урочистого мітингу біля пам’ятника воїнам – «афганцям» у місті Мала Виска. Зібралися сьогодні більшість колишніх військовослужбовців, які у минулому входили до обмеженого контингенту радянських військ, - мешканців Маловисківщини. З року в рік у цей день вони вшановують пам'ять своїх товаришів по зброї та поминають загиблих.

На мітинг, як і завжди вже багато років поспіль, прийшла Варвара Федотівна Чабан – мама Віктора Чабана, полеглого в боях афганської війни військовослужбовця, що в її серці залишився назавжди дорогою дитиною, її  сином - кровинкою, якого безжально знищила збройна бійня.

По закінченню мітингу колишніх воїнів –«афганців» запросили на урочистий концерт до Маловисківської дитячої школи – мистецтв, де для них працівники культури виконали низку музичних творів, щоб виразити свою шану та повагу.

У цей день ми схиляємо голову перед всіма, перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра у різних країнах світу. Чимало ветеранів-інтернаціоналістів і сьогодні знаходяться на бойовому посту Збройних сил України, захищають кордони нашої Вітчизни на Сході. Дякуємо вам за мужність і стійкість!".


 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 73
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації