ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Новини
З Днем захисника України, Днем Українського козацтва! PDF Друк

Шановні земляки, відважні сини українського народу!

Вітаю Вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України, Днем Українського козацтва!

14 жовтня в нашій історії – це насамперед християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів мали за свою покровительку. Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України від воїнів Київської Русі та козаків до воїнів, які сьогодні захищають мирне небо України від посягань на нашу територіальну цілісність. Немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній українській землі, яку боронять наші захисники.

У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття всім захисникам України. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

 

Голова Маловисківської

районної державної адміністрації                                         Павло Сорока

 
Майже 500 МВт потужностей «чистої» електроенергетики встановлено за 9 місяців ц.р., що майже у 2 рази більше, ніж за весь 2017 рік PDF Друк

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи на конференції «Екоінновації та “зелене” підприємництво: зроблено в Україні».

 Зокрема, у 2018 р. встановлено додатково:

-       СЕС – 355 МВт;

-       ВЕС - 57 МВт;

-       електростанції на біогазі – 11 МВт;

-       електростанції на біомасі – 5 МВт;

-       малі ГЕС – 1 МВт.

 

Загалом з початку 2015 р. і по сьогодні близько 880 млн євро інвестицій залучено у майже 1000 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики.

Крім цього, 460 млн євро інвестовано в проекти із виробництва «альтернативної теплової енергії» встановленою потужністю 2000 МВт.

«Все це вчергове свідчить про ефективне законодавче поле, яке ми продовжимо удосконалювати, щоб залучати ще більше інвесторів до вітчизняного ринку «зелених» проектів», - повідомив С.Савчук.

Також С.Савчук запропонував інвесторам та розробникам проектів користуватися такими важливими інструментами:

-       Інтерактивна інвестиційна карта UAMAP, де розміщено понад 100 цікавих потенційних «зелених» проектів на суму близько 4 млрд євро (http://uamap.org.ua);

-       Фінсько-український трастовий фонд, який надаватиме фінансування на розробку «зелених» проектів (http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund).

Голова Агентства переконаний, що відновлювана енергетика – одна з найперспективніших галузей енергетики, яка сприяє економічному зростанню, збільшенню високоінтелектуальних робочих місць та добробуту суспільства.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 
Сергій Савчук: Закликаю енергоаудиторів вже проходити атестацію для сертифікації енергоефективності будівель! PDF Друк

Сергій Савчук: Закликаю енергоаудиторів вже проходити атестацію для сертифікації енергоефективності будівель!

 

15 закладів вищої освіти вже створили комісії з атестації енергоаудиторів (http://saee.gov.ua/uk/content/buildings-certification).

На сьогодні видано 18 атестатів, зокрема:

13 - енергоаудиторам із сертифікації енергетичної ефективності будівель;

5 - фахівцям з обстеження інженерних систем будівель.

Окрім цього, Держенергоефективності уклало угоди про співпрацю ще з
13 закладами вищої освіти, які також планують створити атестаційні комісії, зокрема:

-       до кінця жовтня ц.р. - 9 закладів;

-       у листопаді ц.р.  – 2 заклади;

-       до кінця 2018 р. - 2 заклади.

 

Передбачається, що до кінця п. р. пройдуть навчання за напрямами:

-       сертифікація енергетичної ефективності будівель – 250 осіб;

-       обстеження інженерних систем будівель – 140 осіб.

 

Зазначені заклади вищої освіти працюють у різних регіонах країни, тому у фахівців з різних міст є можливість пройти навчання та атестацію для подальшої сертифікації енергоефективності будівель та  обстеження інженерних систем будівель.

Оскільки положення Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» від 22.06.2017 № 2118-VIII  щодо обов’язкової сертифікації будівель набере чинності у липні 2019 р., очікується значна активізація ринку цих послуг.

«Тому закликаю енергоаудиторів вже сьогодні завчасно подавати заявки на навчання та проходити атестацію, щоб зайняти гідне місце на ринку та проводити якісну сертифікацію енергоефективності будівель», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 
Урочистості до Дня вчителя PDF Друк

04 жовтня 2018 року в Маловисківському районному будинку культури з нагоди Дня працівників освіти відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам. У святково вбраній залі зібралися представники влади та педагогічних колективів району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, а також учні та студенти навчальних закладів району.

На початку заходу працівників освіти району з Днем вчителя привітали голова Маловисківської районної державної адміністрації Павло Сорока та голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська.

Кращим вчителям району вручено Державні нагороди, грамоти та подяки обласної державної адміністрації, обласної ради та районної державної адміністрації, районної ради.

Талановиті артисти Районного будинку культури подарувати освітяням району та гостям свої музичні вітання та гарний настрій.

 
Засідання комісії з питань захисту прав дитини PDF Друк

Заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук провела чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської районної державної адміністрації як органу опіки та піклування, на якому розглянуто три питання щодо захисту прав та інтересів дітей. Зокрема: питання черговості придбання у власність житла дітям-сиротам, особам з їх числа за кошти субвенції з державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа»; повернення дітей на виховання в сім’ю та взяття сім’ї під соціальний супровід районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 84
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації