Ігор Гребенюк відвідав Хмелівську сільську раду PDF Друк

10 вересня 2020 року, з метою перевірки готовності навчальних закладів до нового навчального року голова районної державної адміністрації Ігор ГРЕБЕНЮК відвідав територію Хмелівської сільської ради. В ході візиту оглянув відремонтоване приміщення харчоблоку Хмелівського навчально-виховного об’єднання, де впроваджено нові підходи в організації харчування дітей. Відбулась конструктивна розмова з керівництвом закладу та Хмелівським сільським головою Сергієм Майдебурою.

За зверненням Хмелівської сільської ради було відпрацьоване питання ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С121024 від а/д М-12-Хмельове-вихід на а/д М-12 та а/д С121008 Хмельове – Злинка – ст. Капустіне, яка проходить по вул. Соборна в межах с. Хмельове, а/д М-12 до с. Новопавлівка.

Вирішено питання доступу до мережі Інтернет жителів с. Лутківка PDF Друк

Головою районної державної адміністрації  І.ГРЕБЕНЮКОМ спільно з ТОВ «ІСП ШТОРМ» відпрацьоване колективне звернення жителів села Лутківка Мануйлівської сільської ради  щодо підключення їх  до мережі Інтернет. Питання вирішене позитивно, жителі мають можливість користуватися  Інтернетом.

Відновлювані джерела енергії для домогосподарств PDF Друк

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"

Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

- Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

- Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

- Тепло з енергії сонця для домогосподарств

- Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

- Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини

Вирішене питання ремонту дороги! PDF Друк

За зверненням Лозуватського сільського голови Олександра ГОЛОВАЧА

було відпрацьоване питання ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С121007 від а/д Т-24-01-Лозуватка-Розсохуватка. Роботи проводились філією «Маловисківський райавтодор». Зроблений середній поточний ремонт відрізків цієї дороги  протяжністю 5 км.

За результатами робочої поїздки до Лозуватської сільської ради голови районної державної адміністрації Ігоря ГРЕБЕНЮКА було оглянуто завершення ремонтних робіт.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 80