ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Новини
Голова райдержадміністрації Павло Сорока відвідав об’єкти будівництва та реконструкції на території району PDF Друк

25 червня 2019 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока відвідав об’єкти на території району – реконструкція дамби в селі Плетений Ташлик та будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Оникієве.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року №373-р «Про затвердження переліку об’єктів та заходів, фінансування яких буде здійснюватися у 2019 році за рахунок передбаченої обласному бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, та організацію виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року №39-р», здійснюється реалізація проекту «Будівництво спортивного майданчику багатофункціонального використання зі штучним покриттям у Оникіївській ЗШ I—III ступенів, вул. Центральна, 20, с. Оникієве, Маловисківського району Кіровоградської області». Заплановано видатки на 2019 рік в сумі 1446,611 тис. грн., з них 1000,0 тис. грн. – кошти державного бюджету, 446,611 тис. грн. – кошти місцевих бюджетів (співфінансування).  Проведено касових видатків - 433,0 тис. грн. Роботи продовжуються.

За рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища реалізується проект «Реконструкція гідротехнічної споруди ставка на території Плетеноташлицької сільської ради Маловисківського району Кіровоградської області (коригування)». Заплановано видатки на 2019 рік в сумі 3692,1 тис. грн. Станом на 21 червня 2019 року профінансовано 1016,4 тис. грн. Проведено касових видатків – 1003,6 тис. грн. Роботи продовжуються.

Голова районної державної адміністрації Павло Сорока оглянув хід робіт, поспілкувався з керівництвом сільських рад та підрядниками, що виконують роботи по будівництву та реконструкції.

Павло Сорока в спілкуванні з працівниками висловив сподівання, що роботи по ремонту та будівництву будуть виконані вчасно та якісно, що дасть можливість жителям території Оникіївської сільської ради долучитись до здорового способу життя, займаючись спортом на спортивному майданчику багатофункціонального використання зі штучним покриттям. Мешканці Плетеноташлицької території, які чекали на реконструкцію дамби біля 10 років, зможуть користуватися відремонтованою гідротехнічною спорудою.

 
Вже більше 900 млн грн залучено українськими родинами за програмою «теплих кредитів» у цьому році PDF Друк

Вже більше 900 млн грн залучено українськими родинами за програмою «теплих кредитів» у цьому році

За останній тиждень українські сім’ї оформили ще близько 30 млн грн «теплих кредитів».

Загалом, у 2019 р. банками вже видано понад 900 млн грн «теплих кредитів», зокрема:

- 560 млн грн - на утеплення приватних будинків;

- майже 320 млн грн - для ОСББ;

- близько 25 млн грн - на твердопаливні котли.

Водночас Голова Держенергоефективності Сергій Савчук звертає увагу усіх ОСББ на додаткові можливості щодо участі у програмі.

Рішенням Уряду виділено додаткові 380 млн грн на співфінансування «теплих кредитів» для ОСББ у цьому році. Це майже у 2 рази більше, ніж обсяг коштів для утеплення ОСББ в рамках першого траншу фінансування у ц.р. - 190 млн гривень.

«Отже, закликаю ОСББ якомога швидше розробляти нові проекти утеплення для освоєння ще близько 760 млн грн «теплих кредитів» у ц. р. та завчасно підготуватися до наступного опалювального сезону!», - повідомив С.Савчук.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 
Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел PDF Друк

Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел

На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

На основі цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з альтернативних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

Нагадуємо, що Законом України від 21.03.2017 № 1959-19 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел запроваджено спрощену та прозору процедуру встановлення тарифів на тепло «не з газу».

«Маючи гарантований на законодавчому рівні тариф, інвестор може заздалегідь визначити рентабельність проекту і залучити необхідні кредитні та інвестиційні кошти», - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

«Дякую органам місцевого самоврядування та НКРЕКП за вчасно надану інформацію для розрахунку середньозважених тарифів та сподіваюсь на подальшу співпрацю», - повідомив С.Савчук.

Середньозважені тарифи від 25.06.2019 можна завантажити за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Taryfy_25_06_2019.pdf

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 
Уряд виділив додатково 380 млн грн на «теплі кредити» для ОСББ у цьому році PDF Друк

19 червня ц.р. на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана cхвалено рішення щодо додаткового виділення 380,6 млн грн на програму «теплі кредити» для ОСББ у 2019 році.

За попередніми розрахунками, завдяки цьому рішенню ще близько 3 тисяч ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, зможуть залучити більше 760 млн грн «теплих кредитів» на термомодернізацію багатоповерхівок.

Участь у програмі дозволяє ОСББ:

- отримати від 40% до 70% відшкодування за «теплими кредитами» в залежності від кількості сімей-субсидіантів у будинку;

- одержати додаткову компенсацію за місцевими програмами здешевлення «теплих кредитів»;

- зменшити рахунки за комунальні послуги;

- підвищити комфорт в оселі.

Відповідні проекти актів Кабінету Міністрів України щодо збільшення фінансування програми розроблено Держенергоефективності спільно з Мінрегіоном на виконання окремого доручення Уряду.

Вищезазначене рішення ініційовано у зв’язку із високим попитом ОСББ на державну підтримку та завершенням прийому заявок деякими банками.

«Нагадаю, що із 2015 р. і по сьогодні майже 4 тис. ОСББ скористалися понад
980 млн грн «теплих кредитів». Уряд відшкодував їм більше 300 млн гривень», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/uryad-spryamuvav-ponad-380-mln-grn-na-tepli-krediti-dlya-osbb-gennadij-zubko.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 
Свято з нагоди Дня державної служби! PDF Друк


 21 червня  2019 року,  напередодні професійного свята – Дня Державного службовця відбулися урочистості, де державних службовців привітали голова районної ради Світлана Сосновська, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жанталай, які висловили працівникам   вдячність за віддану службу. Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям. Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.

Приємно відзначити, що державні службовці району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.


Кращих працівників державної служби нагороджено грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради. Заступнику керівника апарату, начальнику відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Світлані Бровченко вручено Почесну грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради, нагрудний знак «З добром до людей».

Після завершення урочистої частини працівники районного будинку культури привітали державних службовців концертною програмою.

 


 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 96
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації