ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Новини
Урочисте відзначення Дня медичного працівника - 2018 PDF Друк

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в районному Будинку культури відбувся урочистий захід. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Сьогодні привітати медиків зі святом прийшли заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук; керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Крило; головний лікар ЦЗ Маловисківського центу первинної медико-санітарної допомоги Ольга Левченко; головний лікар Маловисківської центральної районної лікарні, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент Костянтин Чурпій та голова профспілкового комітету Ольга Сорока.

В своїх виступах вони відмітили, що найбільший скарб людини – її життя та здоров’я. Оберігаючи його, медичні працівники нашого району проявляють найкращі людські та професійні якості – філігранну майстерність, демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом повертають людей до повноцінного життя. Пацієнти з глибокою вдячністю згадують корисні поради та лагідні слова медиків, які здатні воскресити віру і надію в людських душах. Висловили глибоку вдячність за вірність благородному покликанню і обов’язку, милосердя, гуманізм, сердечну теплоту і чуйність. Побажали працівникам галузі доброго здоров’я, щастя, достатку, успіхів у нелегкій благородній справі – збереження і зміцнення здоров’я людей!

Кращим представникам медичної галузі району вручили Почесні Грамоти і Подяки райдержадміністрації та районної ради. Після завершення урочистої частини відбулась концертна програма.


 
Вручення заслуженої нагороди "Мати-героїня" PDF Друк

Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати.
Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання “Мати-героїня”.
Саме, 13 червня 2018 року, заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук разом з головою Злинської сільської ради Олександром Недолужко з найкращими словами привітань виконали приємну місію – вручили заслужену нагороду «Мати-героїня» та квіти матері шести дітей - Соломасі Ользі Іванівні (с.Злинка). За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України від 11 травня 2018 року № 121 Соломасі Ользі Іванівні присвоєно почесне звання "Мати-героїня".
Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків. Можна лише побажати нашій матері-героїні міцного здоров’я, благополуччя, довголіття, Божого благословення та впевненості у завтрашньому дні.

 
Виїзний прийом громадян PDF Друк

У середу, 13 червня 2018 року, голова районної державної адміністрації Павло Сорока провів виїзний прийом громадян у селі Лозуватка.
Спільно з очільником району прийом громадян проводив Лозуватський сільський голова Олександр Головач.
Зі своїми проблемами до керівника району та сільського голови звернулись жителі села, всі були прийняті та вислухані. Жителі виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема, під час прийому громадян, були розглянуті питання ремонту дороги, призначення субсидії, отримання державної соціальної допомоги по догляду за дитиною з інвалідністю та інші.
На всі питання мешканці села Лозуватка отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним структурним підрозділам для їх вирішення.

 
Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності! PDF Друк

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Проект двосторонього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Пілотні проекти складатимуться з трьох етапів:

1.Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.

2.Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.

3.Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти  GIZ надаватимуть компаніям інжинірінговий та консультативний супровід у  реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

Зацікавлені у співробітництві компанії мають заповнити форму заявки та надіслати її Наталії Усенко на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду не пізніше 22 червня 2018 р.

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://www.giz.de/en/worldwide/66474.html.

  1. Умови участі у проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (pdf, 0.26 MB): https://www.giz.de/en/downloads_els/GIZ_EEiC_Pilot_Projects_Call_for_EoI_Info_UKR1527584051142_71.pdf
  2. 2. Заявка про участь у проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (pdf, (1.41 MB): https://www.giz.de/en/downloads_els/180517_GIZ_application.pdf

Контактна особа: Наталія Усенко - радник з технічних питань Проекту GIZ, телефон:+38 044 594 07 63 (64), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Довідка:

«Консультування підприємств щодо енергоефективності» є проектом технічного співробітництва з Мінекономрозвитку, що впроваджується GIZ, починаючи з березня 2017 р. на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини. Проект сприяє досягненню стратегічної цілі – підвищення ефективності використання ресурсів у виробничих галузях української економіки.

GIZ також є важливим партнером Держенергоефективності у розвитку сфери енергоефективності.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 
Відбулось засідання організаційного комітету PDF Друк

11 червня 2018 року, заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук провела засідання оргкомітету із підготовки та відзначення в районі Дня Конституції України.Під час засідання обговорено хід виконання попередніх доручень, основні заходи, які будуть проводитись та інші організаційні питання. В ході наради, були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення на Маловисківщині Дня конституції України та під час ретельного обговорення було напрацьовано план дій стосовно гідного відзначення державного свята та надані відповідні доручення та рекомендації щодо його виконання.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 82
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації