Склад районної спостережної комісії PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 23 липня 2019 року                                                                     №178-р

м. Мала Виска

Про новий склад

районної спостережної комісії

В зв’язку з кадровими змінами, які відбулися в районній державній адміністрації та територіальних органах міністерств і відомств України в районі:

1. Затвердити склад районної спостережної комісії, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 грудня 2018 року №453-р «Про новий склад районної спостережної комісії».

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                               С.ЖАНТАЛАЙ

до розпорядження голови  Маловисківської районної

23.07.2019 №178-р