Розпорядження № 390-р 22.12.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 22 грудня 2015 року                                                                          № 390-р

м. Мала Виска

Про проведення новорічних

і різдвяних свят для дітей

та молоді  району

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11 грудня 2015 року № 492-р «Про проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді області протягом грудня 2015 року – січня 2016 року» та з метою забезпечення організаційно-культурного рівня проведення новорічних і різдвяних свят в районі:

1. Затвердити:

склад організаційного комітету з підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді(далі-організаційний комітет)  згідно з додатком;

районні заходи з підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді району (додаються).

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації, задіяним в організації проведення новорічних та різдвяних свят, надати інформації про виконання даного розпорядження сектору молоді та спорту райдержадміністрації до 31 грудня 2015 року.

4. Сектору молоді та спорту райдержадміністрації проаналізувати стан виконання даного розпорядження та узагальнену інформацію подати районній державній адміністрації до 5 січня 2016 року.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації Синчук Л.С.

Голова районної

державної адміністрації                                                                   П.СОРОКА

Розпорядження голови

Маловисківської районної

22 грудня 2015 № 390-р

РАЙОННІ ЗАХОДИ

з підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят

для дітей та молоді району

1. Забезпечити організацію та проведення новорічних і різдвяних заходів в місті Мала Виска та населених пунктах району.

Міський, селищний, сільські  голови

Грудень 2015 року - січень 2016 року

2. Забезпечити під час проведення заходів вручення подарунків дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям учасників АТО та дітям, які вимушено переселилися разом з батьками  з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції, дітям із малозабезпечених і багатодітних сімей, залучивши  до цього меценатів, благодійні та громадські організації.

Міський, селищний, сільські  голови

Грудень 2015 року - січень 2016 року

3. Організувати проведення у населених пунктах району обрядових вистав, вертепів, колядок, щедрівок із залученням самодіяльних колективів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Грудень 2015 року - січень 2016 року

4. Під час проведення масових заходів заборониити продаж алкогольних напоїв, а також використання  піротехнічних засобів у місцях проведення цих заходів.

Виконкоми міської, селищної, сільських рад

Грудень 2015 року - січень 2016 року

5. Організувати відвідування школярами закладів культури і мистецтв, влаштування екскурсій та туристичних поїздок по області та Україні під час зимових канікул, забезпечивши медичний супровід.

Відділ освіти райдержадміністрації

Грудень 2015 року - січень 2016 року

6. Забезпечити участь делегації району у відвіданні Головної ялинки області та театрально-видовищних заходів на базі обласної філармонії.

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації,

28 грудня 2015 року

7. Напередодні свят та зимових канікул провести профілактичні заходи щодо запобігання поширенню інфекційних захворювань серед дітей, заходи з питань безпеки життєдіяльності.

Відділ освіти райдержадміністрації

8. Забезпечити контроль щодо дотримання громадського порядку, протипожежної охорони, безпеки руху транспорту з дітьми, санітарного стану, а також чергування медичних працівників під час проведення заходів.

Маловисківський відділ uоловного управління Національної поліції України в КІровоградській області,           Маловисківська ЦРЛ, Смолінська МСЧ,

КЗ «Маловисківський центр первинної медико-

санітарної допомоги», Маловисківське районне управління ГУ Держсанепідстанції в Кіровоградській області

Грудень 2015 року – січень 2016 року

9. Забезпечити  висвітлення у районній газеті заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням новорічних і різдвяних свят.

Редакція газети «Маловисківські вісті»

Грудень 2015 року – січень 2016 року

_________________

СКЛАД