Розпорядження № 363-р 01.12.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 01 грудня 2015 року                                                                          № 363-р

м. Мала Виска

Про перенесення робочих

днів у 2016 році

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від                  11 листопада 2015 року № 1155-р «Про перенесення робочих днів у 2016 році», розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 20 листопада 2015 року № 457-р «Про перенесення робочих днів у 2016 році» та з метою створення сприятливих умов для святкування 07 січня – Різдва Христового, 08 березня – Міжнародного жіночого дня та 28 червня – Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу:

1. Районній державній адміністрації, структурним підрозділам районної державної адміністрації, рекомендувати керівникам територіальних підрозділів Міністерств і відомств України, підприємств, установ, організацій району та головам міської, селищної та сільських рад (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, встановлених законодавством, у 2016 році для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

п’ятниці 08 січня – на суботу 16 січня;

понеділка 07 березня – на суботу 12 березня;

понеділка 27 червня – на суботу 02 липня.

2. Керівнику апарату районної державної адміністрації забезпечити своєчасну підготовку графіків чергування керівництва районної державної адміністрації у святкові дні та інформувати облдержадміністрацію.

3. Редакції районної газети «Маловисківські вісті» опублікувати рекомендований час перенесення в порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2016 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, відповідно до п. 1 даного розпорядження.

4. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Гончарову А.В.

Голова районної

державної адміністрації                                                                         П.СОРОКА