Розпорядження № 356-р 30.11.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 30 листопада 2015 року                                                                          № 356-р

м. Мала Виска

Про внесення змін до помісячного плану асигнувань

та річного кошторису видатків загального фонду по

кодам функціональної та економічної класифікації,

які проводяться за рахунок субвенції з державного бюджету

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» від 02 березня 2015 року           № 217-VIІІ, згідно листа головного розпорядника коштів - Управління соціального захисту населення Маловисківської районної державної адміністрації від 30 листопада 2015 року № 1290:

1. Затвердити зміни до помісячного плану асигнувань та річного кошторису, видатків загального фонду по кодам функціональної та економічної  класифікації, які проводяться за рахунок субвенції з державного бюджету в 2015 році:

компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті КФК 170302  по загальному фонду  зменшити на  1020,00 грн.;

пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку КФК 090214 по загальному фонду зменшити на 2680,00 грн.;

компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян КФК 170102 по загальному фонду збільшити на 4200,00 грн.;

інші пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою КФК 090209 по загальному фонду зменшити  на 500,00 грн.

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації під час підготовки проекту рішення районної ради  «Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік» від 06 лютого 2015 року    № 390» внести зміни видатків, які проводяться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам затверджені даним розпорядженням.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                         П.СОРОКА