Розпорядження № 337-р 12.11.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 12 листопада 2015 року                                                                            № 337-р

м. Мала Виска

Про відзначення у 2015 році в районі

Дня Гідності та Свободи

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 вересня 2015 року № 358-р «Про відзначення у 2015 році в районі Дня Гідності та Свободи», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11 листопада 2015 року № 443-р «Про відзначення у 2015 році в області Дня Гідності та Свободи»:

1.Затвердити районні заходи з підготовки та відзначення у 2015 році в районі Дня Гідності та Свободи (додаються).

2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації забезпечити проведення заходів на належному рівні та інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації до          23 листопада 2015 року.

3. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації надати узагальнену інформацію про виконання даного розпорядження управлінню комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 24 листопада 2015 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Синчук Л.С.

Голова районної

державної адміністрації                                                                         П.СОРОКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови                            Маловисківської районної                      державної адміністрації

12 листопада 2015 № 337-р

РАЙОННІ ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення у 2015 році в районі

Дня Гідності та Свободи

1. Організувати проведення в населених пунктах району урочистих та меморіальних заходів за участю представників громадськості, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, представників духовенства, учнівської молоді.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ культури та туризму, відділ освіти, сектор молоді та спорту райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми міської, селищної, сільських рад

21 листопада 2015 року

2. Організувати у навчальних закладах та закладах культури району проведення тематичних виставок, презентацій, інших заходів, присвячених революційним подіям 2004 року та Революції Гідності, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства.

Відділ культури та туризму, відділ освіти, районний військовий комісаріат

До 21 листопада 2015 року

3. Сприяти представникам громадськості у проведенні заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи.

До 21 листопада 2015 року

4. Організувати широке висвітлення у районній газеті «Маловисківські вісті» заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи.

Районна газета «Маловисківські вісті»

До 21 листопада 2015 року

5. Запропонувати релігійним організаціям провести у День Гідності та Свободи панахиди за загиблими Героями Небесної Сотні.