Розпорядження № 335-р 12.11.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 12 листопада 2015 року                                                                       №  335-р

Про  створення пунктів обігріву

На виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04 листопада 2015 року № 01-26/222/1 та з метою організації заходів попередження випадків переохолодження людей, у разі значного пониження температури повітря в осінньо-зимовий період 2015/2016 року.

1. Затвердити місця  розташування стаціонарних пунктів обігріву для людей в осінньо-зимовий період 2015/2016 року (додається).

2. Керівникам установ визначених місць стаціонарних пунктів обігріву, забезпечити пункти обігріву твердим паливом, одягом зимового асортименту, необхідними продуктами харчування, теплими ковдрами, чаєм, цукром, термосами, посудом одноразового використання.

3. Начальнику  23 державної  пожежно-рятувальної частини  У ДСНС України у Кіровоградській області Флуєрару К.Л. у разі розгортання мобільного пункту обігріву вжити заходи щодо:

забезпечення електропостачанням, твердим паливом, одноразовим посудом, продуктами харчування та одягом зимового асортименту;

передбачити у раціоні харчування гарячого чаю, цукру, хліба, сала, бутербродів;

видачі продуктів харчування в одноразовому посуді;

укомплектувати пункти обігріву медичними аптечками для надання долікарської допомоги людям під час обмороження;

забезпечити цілодобове чергування в мобільних пунктах обігріву відповідальних працівників.

4. Створити районну оперативну групу «Соціальний патруль» для виявлення місць масового скупчення безпритульних та реагування на надзвичайні ситуації згідно з додатком.

5. Закріпити автомобіль «Волга» ГАЗ – 31105-101 державний                           №  ВА 6000 АН   за оперативною групою «Соціальний патруль».

6. Виділити з резервного фонду райдержадміністрації 200 (двісті) літрів бензину АИ-92 для соціального патрулювання та реагування на надзвичайні ситуації.

7.  Визначити телефон «гарячої лінії» 5-12-39 та цілодобово 101.

8. Керівнику апарату районної державної адміністрації Гончаровій А.В. організувати через засоби масової інформації та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації інформування населення щодо функціонування та місця розташування пунктів обігріву, вказавши номери «гарячої лінії».

9. Рекомендувати міському, селищному та сільським головам створити оперативні бригади соціального патрулювання, забезпечити їх автомобільним транспортом для першочергової перевірки соціально незахищених верств населення та  місць можливого перебування безпритульних осіб.

10. Керівництву Маловисківського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» та  станційно-лінійної дільниці № 2 Комбінованого центру телекомунікацій № 512  Кіровоградської філії ПАТ  «Укртелеком»  розглянути можливість обладнання та виділення рухомих пунктів обігріву на базі автомобільного транспорту.

11. Міському, селищному, сільським головам, РВ У ДСНС України у Кіровоградській області, керівникам установ визначених місць стаціонарних пунктів обігріву, Маловисківському РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго», станційно-лінійної дільниці № 2 Комбінованого центру телекомунікацій № 512  Кіровоградської філії ПАТ  «Укртелеком», інформацію про виконання даного розпорядження надавати управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації щоп’ятниці протягом осінньо-зимового періоду на тел. 5-18-32, 5-12-63.

12. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 жовтня 2014 року № 396-р «Про створення пунктів обігріву».

12. Контроль за виконанням даного розпорядження  покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                        П.СОРОКА

до розпорядження голови    Маловисківської районної

12 листопада 2015 № 335-р