Розпорядження № 318-р 02.11.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 листопада 2015 року                                                                          № 318-р

м. Мала Виска

Про стан виконання планового

завдання по створенню нових робочих місць

Відповідно до програми зайнятості населення Маловисківського району на період до 2017 року, яка була погоджена головою райдержадміністрації та затверджена рішенням сесії Маловисківської районної ради № 230 від 30 квітня 2013 року, в районі здійснюються заходи щодо надання соціальних послуг незайнятому населенню.

Згідно Програми на 2015 рік заплановано працевлаштувати на нові робочі місця 183 особи.

Станом на 01 жовтня 2015 року працевлаштовано на нові робочі місця 184 особи, рівень працевлаштування становить –  30,0 %.

Для підвищення конкурентноздатності громадян на ринку праці та повнішого задоволення потреб роботодавців у працівниках конкурентних професій важливе місце відводиться системі підготовки і перепідготовки незайнятого населення.

Всього направлено на професійне навчання 326 осіб (завдання 390).

Перебувало на обліку в районному центрі зайнятості станом на 01 січня 2015 року ­1498 незайнятих громадян, станом на 01 жовтня 2015 року перебуває на обліку – 987 громадян.

Незайняті громадяни залучались до оплачуваних громадських робіт. Протягом січня-вересня 2015 року на цих роботах працювало 554 особи (завдання 551).

Рівень надання соціальних послуг особам, які перебували на обліку протягом даного періоду, складає 64,0 %.

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», Указу Президента України від 11 липня 2005 року № 1073 «Про вдосконалення державного регулювання у сфері зайнятості та безробіття на ринку праці України», з метою поліпшення стану ринку праці в районі:

1. Районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення  продовжити роботу з метою недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

2. Начальнику управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Любченко А.О. активізувати роботу з керівниками агроформувань щодо виконання завдання програми зайнятості населення, здійснювати контроль щодо зменшення кількості  ліквідації робочих місць в галузі сільського господарства.

3. Рекомендувати:

- начальнику районного центру зайнятості Кучеренко А.О. продовжити роботу з роботодавцями по працевлаштуванню на заброньовані робочі місця громадян, які потребують соціального захисту та нездатні конкурувати на ринку праці. З врахуванням ситуації на районному ринку праці здійснювати професійну підготовку в навчальних закладах громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та не мають професії;

- міському, селищному, сільським головам взяти під особистий контроль питання зайнятості населення на підвідомчих територіях.

4. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації надати інформацію про виконання даного розпорядження до       25 грудня 2015 року.

5. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови районої державної адміністрації від 11 листопада 2014 року № 416-р «Про стан виконання планового завдання по створенню нових робочих місць».

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

Голова районної

державної адміністрації                                                                         П.СОРОКА