Розпорядження № 305-р 29.10.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 29 жовтня 2015 року                                                                           №  305-р

м. Мала Виска

Про проведення обов’язкових

профілактичних медичних оглядів

працівників певних категорій у 2016 році

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про охорону праці», ст. 21 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись наказами МОЗ України від 21 травня 2007 року № 246, зареєстрованим в Мін’юсті України 23 липня 2007 року за № 846/14113 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» та від 23 липня 2002 року № 280, зареєстрованим в Мін’юсті України 08 серпня 2002 року за № 639/6927 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій», діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб», наказом МОЗ України та Головного управління держслужби України, Державного управління справами від 18 лютого 2003 року № 75/24/1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 березня 2003 року за № 184/1505 «Про затвердження «Положення про проведення щорічного профілактичного медичного огляду державних службовців», наказом МОЗ України від 30 липня 2012 року № 578 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 серпня 2012 року за            № 1405/21717 «Про порядок проведення медичного огляду та спеціальної перевірки особи, яка претендує на заняття посади пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування»:

1. Обов’язкові профілактичні медичні огляди працівників певних категорій та працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, державних службовців проводити на базі Маловисківської центральної районної лікарні з          18 січня 2015 року.
  2. Рекомендувати начальнику Маловисківського міжрайонного управління головного управління держсанепідслужби України у Кіровоградській області  Оперчуку А.П.:

визначити контингенти осіб, що підлягають попередньому (під час прийняття на роботу) та періодичному (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічному обов’язковому медичному огляду осіб віком до 21 року та забезпечити представлення списків цих осіб в центральну районну лікарню до 20 грудня 2015 року;

забезпечити контроль за організацією, своєчасністю та повнотою проведення попередніх та періодичних медичних оглядів.

1. Рекомендувати головному лікарю центральної районної лікарні Чурпію К.Л. створити комісію для проведення медичних профілактичних оглядів, забезпечити якісне їх проведення  та виконання оздоровчих заходів.
  2. Рекомендувати керівникам підприємств, господарств та установ району (роботодавцям):

узгодити із Маловисківським міжрайонним управлінням головного управління держсанепідслужби України у Кіровоградській області поіменні списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам до             01 грудня 2015 року;

укласти договір з Маловисківською центральною районною лікарнею про проведення попередніх та періодичних медичних оглядів, узгодити графік їх проведення до 10 січня 2016 року;

забезпечити своєчасну та організовану явку працівників на медичні огляди та обстеження згідно дат, визначених в договорі.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної

державної адміністрації                                                                        П.СОРОКА