Розпорядження № 277-р 30.09.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 30 вересня 2015 року                                                                           № 277-р

м. Мала Виска

Про районну цільову програму

«Виведення топкових загальноосвітніх

закладів району з підвальних приміщень»

на 2015 - 2018 роки

На виконання п. 9 обласних заходів з поліпшення безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2015-2018 роки, затвердженого розпорядженням голови Кіровоградської облдержадміністрації від 14 листопада 2013 року         № 547-р та з метою поліпшення стану безпеки і реалізація заходів щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці  в загальноосвітніх закладах району шляхом виконання конкретних завдань з організаційного, матеріально-технічного, наукового та нормативно-правового забезпечення їх діяльності у сфері охорони праці, подальшого вдосконалення системи регіонального управління та нагляду за охороною:

1. Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації розробити районну цільову програму «Виведення топкових загальноосвітніх закладів району з підвальних приміщень» на 2015 - 2018 роки та подати на затвердження Маловисківській районній раді.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Синчук Л.С.

Голова районної

державної адміністрації                                                                    П.СОРОКА