Розпорядження № 264-р 17.09.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 17 вересня 2015 року                                                                         № 264-р

м. Мала Виска

Про розробку проекту районної

програми розвитку малого і середнього

підприємництва у Маловисківському

районі на 2016 - 2020 роки

Відповідно до статті 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 9 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого та середнього підприємництва в Україні», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 03 вересня 2015 року      № 339-р «Про розробку проекту регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2016-2020 роки», з метою розробки проекту районної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Маловисківському районі на  2016-2020 роки:

1. Управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації із залученням структурних підрозділів районної державної адміністрації, міністерств і відомств України в районі, Спілки підприємців району підготувати проект районної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Маловисківському районі на 2016-2020 роки (далі - Програма).

2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, рекомендувати міському, селищному та сільським головам, міністерствам і відомствам України в районі, Спілці підприємців району:

1) підготувати пропозиції до проекту Програми та заходів, спрямованих на розвиток малого і середнього підприємництва, при цьому врахувати:

положення Державної стратегії регіонального розвитку на період до    2020 року, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385;

пріоритети та завдання Стратегії розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року, затверджені рішенням обласної ради від 27 січня          2014 року № 716;

2) подати до 01 жовтня 2015 року управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації пропозиції до проекту Програми та заходів за формою 1 (додається).

3) Відділу статистики у Маловисківському районі для підготовки аналітичного блоку Програми до 01 жовтня 2015 року надати управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації показники розвитку малого і середнього підприємництва за 2013 та 2014 роки за видами економічної діяльності за формою 2 (додається).

4) Управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації забезпечити підготовку до розгляду районної ради проекту районної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Маловисківському районі на 2016-2020 роки.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                       П.СОРОКА

Розпорядження голови

Маловисківської районної

від 17 вересня 2015 р. № 264-р

Форма 1

ПРОПОЗИЦІЇ

до заходів, спрямованих на розвиток малого і середнього підприємництва Маловисківського району

на 2016 -2020 роки

Назва напряму (пріоритетні завдання)

Зміст заходу

Термін

виконання

Виконавці

Джерела

фінансування

Очікуваний

результат

Розділ І.

Впорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності

Розділ ІІ.

Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка

Розділ ІІІ.

Формування інфраструктури підтримки підприємництва

Розділ ІУ.

Ресурсне та інформаційне забезпечення

Розпорядження голови

Маловисківської районної

від 17 вересня 2015 р. № 264-р

Форма 2

ПОКАЗНИКИ

розвитку малого та середнього підприємництва у Маловисківському районі

у 2013-2014 роках

Назва показника

Значеня

показника

1.

Кількість суб’єктів підприємництва, одиниць, у т. ч.:

2.

Кількість суб’єктів підприємництва на 10 тис. осіб наявного населення, одиниць, у т. ч.:

3.

Чисельність зайнятих працівників у суб’єктів підприємництва, осіб, у т. ч.:

4.

Чисельність найманих працівників у суб’єктів підприємництва, осіб, у т. ч.:

5.

Обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) суб’ єктів підприємництва, тис. грн.

6.

Частка обсягу реалізованої продукції суб’єктів підприємництва у загальному випуску продукції (робіт, послуг), %