Розпорядження № 246-р 01.09.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 01 вересня 2015 року                                                                           № 246-р

м. Мала Виска

Про підготовку закладів та установ

освіти району до нового навчального

року та опалювального сезону

На виконання розпорядження голови Маловисківської районної державної адміністрації від 16 червня 2015 року № 180-р «Про підготовку навчальних закладів та установ району до нового 2015-2016 навчального року» проведена відповідна робота щодо підготовки закладів освіти до сталої роботи у новому навчальному році.

З 10 по 13 серпня 2015 року районною міжвідомчою комісією здійснено перевірку стану готовності загальноосвітніх закладів до роботи у новому навчальному році.

На проведення косметичних ремонтів загальноосвітніх навчальних закладів було виділено 38,7 тис. грн. бюджетних коштів.

Протягом червня-серпня 2015 року в 22-х загальноосвітніх навчальних закладах району проведено ремонтні роботи класних кімнат, коридорів та рекреацій, спортивних залів, котелень, в їдальнях та харчоблоках. Завезено вугілля: АМ–191,51 т., АК-70,0 т., що складає 22,9% від потреби до кінця опалювального сезону (50% до 01 січня 2016 року). Подана заявка на завезення вугілля АМ – 100,0 т. Заборгованість за придбане вугілля відсутня.

Дошкільні навчальні заклади Маловисківського району готові до нового 2015/2016 навчального року. В усіх дошкільних закладах було проведено поточні ремонти групових кімнат, харчоблоків, коридорів та підсобних приміщень. В Оникіївському ДНЗ «Дюймовочка» за рахунок депутатських коштів замінено вікна на металопластикові на загальну суму 90 000 (дев’яносто тисяч) гривень та виконано поточні ремонти в групах на 9 тисяч гривень. В Маловисківському ДНЗ № 3 «Ромашка» закінчуються роботи по утепленню фасаду на суму 100 000 (сто тисяч) гривень. В Маловисківському ДНЗ № 5 «Чебурашка» закінчується капітальний ремонт музичної зали на суму 153 тис. 291 грн. В Смолінському ДНЗ № 3 «Теремок» за сприяння Фонду соціальних інвестицій проведено заміну кухонних дверей та всіх вікон на металопластикові на загальну суму 1 000 000 (один мільйон) гривень. В Мануйлівському НВК силами батьків обладнано дитячий ігровий майданчик для дошкільників.

Робота по підготовці навчальних закладів до нового навчального року триває.

З метою покращення роботи щодо підготовки закладів до нового навчального року та опалювального сезону:

1. Відділу освіти районної державної адміністрації:

1.1. До 01 вересня 2015 року забезпечити організований початок 2015-2016 навчального року.

1.2. Постійно забезпечувати охоплення дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку.

1.3. Протягом навчального року створити та забезпечити належні умови дотримання санітарно-гігієнічних правил безпеки життєдіяльності навчальних закладів.

1.4. До 01 вересня 2015 року забезпечити належний протипожежний захист  навчальних закладів.

1.5. До початку опалювального сезону завершити ремонти котелень, систем опалення, покрівель, теплових та водоканалізаційних мереж, забезпечити заклади освіти нормативним запасом палива.

1.6. Визначити тривалість 2015-2016 навчального року згідно вимог  статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту».

1.7. Визначити структуру 2015-2016 навчального року, тривалість навчального тижня на змінність навчального процесу, враховуючи стан забезпеченості загальноосвітніх навчальних закладів теплопостачанням в опалювальний період 2015-2016 року.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації про хід виконання даного розпорядження проінформувати районну державну адміністрацію до 10 вересня 2015 року.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Синчук Л.С.

Голова районної

державної адміністрації                                                                   П.СОРОКА