Розпорядження № 241-р 28.08.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 28 серпня 2015 року                                                                           №  241-р

м. Мала Виска

Про затвердження плану заходів з

підготовки та відзначення в районі

у 2015 році 150-річчя від дня народження

митрополита Української греко-католицької

церкви Андрея Шептицького

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 585-р «Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2015 році 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького», розпорядження голови обласної державної адміністрації від     10 липня 2015 року № 266-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення в області у 2015 році 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького», враховуючи вагомий внесок митрополита, громадського діяча, мецената Андрея Шептицького у розвиток духовності українського народу та з метою належного вшанування його пам’яті у зв’язку з 150-ю річницею від дня його народження, що виповнюється у 2015 році:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в районі у          2015 році 150-річчя від дня народження митрополита Української греко- католицької церкви Андрея Шептицького (додається).

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації інформувати про стан виконання даного розпорядження сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 01 грудня 2015 року.

3. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації інформувати про виконання даного розпорядження управління комунікацій з громадськістю облдерж­адміністрації до 10 грудня 2015 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Синчук Л.С.

Голова районної

державної адміністрації                                                                   П.СОРОКА

Розпорядження голови

Маловисківської районної

від 28 серпня 2015 р. № 241-р

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та відзначення в районі у 2015 році 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького

1. Організувати проведення заходів з нагоди відзначення у 2015 році в районі 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ культури та туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, релігійні організації (за згодою)

1. Забезпечити проведення:
    1. конференцій, засідань за круглим столом, уроків, бесід, лекцій, історичних, наукових читань, оглядів літератури та інших тематичних заходів, присвячених життю і діяльності митрополита Андрея Шептицького в закладах освіти району з метою виховання у молоді почуття поваги до духовної спадщини українського народу;

Відділ освіти райдержадміністрації, релігійні організації (за згодою)

Протягом року

1. засідань за круглим столом, інформаційно-просвітницьких заходів, виставок та експозицій церковно-богословської, художньої, історичної літератури, присвячених постаті митрополита Андрея Шептицького, в бібліотечних та музейних закладах району.

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, архівний відділ райдерж­адміністрації, релігійні організації (за згодою)

1. Забезпечити:
    1. оформлення тематичних художніх виставок, фотовиставок документів та фотоматеріалів, пов’язаних із життям і діяльністю митрополита Андрея Шептицького, у закладах освіти та культури району;

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури та туризму райдержадміністрації, релігійні організації (за згодою)

ІІІ квартал 2015 року

1. висвітлення у засобах масової інформації заходів з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького;

Протягом року

1. включення до туристично-екскурсійних маршрутів відвідання місць, пов’язаних із життям і діяльністю митрополита Андрея Шептицького.

Відділ культури та туризму райдержадміністрації

1. Сприяти:

1. проведенню в районі релігійними організаціями Української греко- католицької церкви тематичних заходів, присвячених 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького;

Протягом року

1. сприяти залученню учнівських колективів до участі у Всеукраїнському конкурсі науково-пошукових та творчих робіт, присвячених життю і діяльності Андрея Шептицького;

Відділ освіти райдержадміністрації

Протягом року

1. відвіданню організованими групами учнів місць, пов’язаних із життям та діяльністю митрополита Андрея Шептицького.

Відділ освіти райдержадміністрації