Розпорядження № 239-р 66-р 26.08.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ТА ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 26 серпня 2015 року                                                                       № 239-р/66-р

м. Мала Виска

Про організацію проведення

в районі місцевих виборів

25 жовтня 2015 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві вибори" та з метою оперативного вирішення питань, пов'язаних з організацію проведення в районі виборів депутатів обласної, районної, міської, селищної та сільських  рад, сільських, селищних, міських голів та старост (далі – місцеві вибори):

1. Утворити району робочу групу з підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року (далі - Районна робоча група).
  2. Затвердити склад Робочої групи згідно з додатком 1;
  3. Міському, селищному, сільським головам, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі забезпечити:

1) вжиття заходів щодо належного матеріально-технічного забезпечення діяльності виборчих комісій згідно з вимогами, встановленими постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2015 року №161 не пізніше наступного дня з дня формування нового складу (утворення) виборчих комісій;

2) сприяння виборчим комісіям у проведенні перших засідань та невідкладного встановлення програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи "Місцеві вибори" Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори";

3) сприяння офіційним спостерігачам від місцевих організацій партій, кандидати в депутати від яких зареєстровані в багатомандатних виборчих округах, кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, а також від громадських організацій та від іноземних держав та міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень, передбачених Законом України "Про місцеві вибори";

4) спільно з органами внутрішніх справ охорону приміщень, збереження виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації;

5) інформування відділу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації про:

працівників міської, селищної, сільських рад, відповідальних за здійснення контролю за належним матеріально-технічним забезпеченням виборчих дільниць (згідно з формою 1) до 03 вересня 2015 року та стан матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій, які будуть утворені з метою підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року у терміни до 27 серпня (згідно з формами 2 та 3), до 02 та 16 жовтня 2015 року (згідно з формами 4-6).

1. Відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації:

1) спільно з міською, селищною та сільськими радами забезпечити до 09 вересня 2015 року інформування керівництва районної робочої групи про місця розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів.

2) підготувати до 08 жовтня 2015 року  проект розпорядження голови райдержадміністрації про чергування членів районної робочої групи та працівників райдержадміністрацій напередодні та під час проведення голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

1. Відділу РАЦС реєстраційної служби Маловисківського районного управління юстиції, Маловисківському РС УДМС України в Кіровоградській області, міському, селищному та сільським головам забезпечити своєчасне подання відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації відомостей про виборців відповідно до вимог законів України "Про Державний реєстр виборців" та "Про місцеві вибори".
  2. Начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Жовтило А.В. спільно з міською, селищною та сільськими радами забезпечити, у строки встановлені Законом України "Про місцеві вибори":

1) передачу виборчим комісіям відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці та про кількість виборців, включених до попередніх списків виборців на виборчих дільницях;

2) передачу до Центральної виборчої комісії рішення про утворення територіальних виборчих округів;

3) виготовлення списків виборців та іменних запрошень і передачу їх виборчим комісіям.

1. Маловисківському РВ УМВС України в Кіровоградській області у межах компетенції забезпечити дотримання громадського порядку, охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються  виборчим комісіям, недопущення випадків порушень виборчого законодавства під час проведення виборчої кампанії та голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.
  2. Маловисківському РВ УДСНС України в Кіровоградській області вжити заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій під час виборчої кампанії та проведення голосування 25 жовтня 2015 року.
  3. Відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації забезпечити узагальнення стану виконання заходів передбачених даним розпорядженням та інформувати керівника апарату районної державної адміністрації до 28 жовтня 2015 року.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Гончарову А.В. та керуючого справами виконавчого апарату районної ради Крила В.А.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаємо за собою.

Голова районної

П.СОРОКА

Голова районної

С.СОСНОВСЬКА