Розпорядження № 229-р 11.08.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 11 серпня 2015 року                                                                           № 229-р

м. Мала Виска

Про день жалоби

13 серпня 2015 року

Керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та пунктом 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із загибеллю військовослужбовця Пашко Олександра Івановича, 15 червня 1982 року народження, жителя смт. Смоліне Маловисківського району Кіровоградської області, бійця 9-ї роти                    24-ї механізованої бригади військової частини А-0998, який загинув 09 серпня 2015 року на Луганщині:

1. Оголосити на території Маловисківського району 13 серпня 2015 року Днем жалоби.
  2. У День жалоби:

приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на всій території району;

місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Голова районної

державної адміністрації                                                                 П.СОРОКА