Розпорядження № 221-р 03.08.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 03 серпня 2015 року                                                                           № 221-р

м. Мала Виска

Про районний план заходів щодо забезпечення

громадян, які страждають на рідкісні (орфанні)

захворювання, лікарськими засобами

та відповідними харчовими продуктами

для спеціального дієтичного споживання

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня    2015 року № 160 «Про затвердження порядку забезпечення громадян,                           які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими                 засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 23 червня 2015 року № 241-р «Про обласний план заходів щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами»:

1. Затвердити районний план заходів щодо забезпечення громадян,                           які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими                 засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання (далі – План) (додається).

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації, головним лікарям Маловисківської центральної районної лікарні, КЗ «Маловисківський ЦПМСД» та Смолінської МСЧ № 17 вжити заходи щодо залучення для його виконання коштів з місцевих бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

3. Головним лікарям КЗ «Маловисківський ЦПМСД» Левченко О.М., СМСЧ № 17 Фролову О.С. щокварталу до 1 числа місяця наступного за звітним періодом, подавати районній державній адміністрації інформацію про виконання Плану на узагальнення для подання інформації Департаменту охорони здоров’я.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Синчук Л.С.

Голова районної

державної адміністрації                                                                П.СОРОКА

Розпорядження голови

Маловисківської районної

від 03 серпня 2015 р. № 221-р

Районний план заходів щодо забезпечення громадян,

які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання,

лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами

для спеціального дієтичного споживання

1.             Забезпечити  безперебійне  і безоплатне лікування громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також інших джерел, незаборонених чинним законодавством, у тому числі гуманітарної допомоги за місцем проживання або стаціонарного лікування.

Маловисківська центральна районна лікарня, КЗ «Маловисківський ЦПМСД», Смолінська МСЧ № 17

Протягом року

2.             Забезпечити передбачення видатків під час планування прогнозованих показників місцевих бюджетів на відповідний рік для здійснення лікування громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання,  лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання.

Щороку у жовтні-листопаді

3.             Забезпечити створення та ведення реєстру громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання згідно наказу МОЗ України від           27 жовтня 2014 року № 778 «Про затвердження переліку рідкісних (орфанних захворювань)».

КЗ «Маловисківський ЦПМСД», Смолінська МСЧ № 17

Щороку у жовтні-листопаді

4.             Утворити в Маловисківській центральній районній лікарні, КЗ «Маловисківський ЦПМСД» та Смолінській МСЧ № 17 комісії для прийняття рішення про необхідність забезпечення,  продовження або припинення забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються  за рахунок коштів місцевих бюджетів,  а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством, у тому числі гуманітарної допомоги.

Протягом року

5.             Під час  формування  місцевих бюджетів передбачити видатки на фінансування заходів щодо забезпечення громадян,  які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання з урахуванням можливостей бюджетів.

Фінансове управління районної державної адміністрації

Щороку у листопаді

_______________________________