ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Розпорядження № 219-р 03.08.2015 року PDF Друк

 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 03 серпня 2015 року                                                                           № 219-р

м. Мала Виска

 

Про хід  виконання програми

економічного і соціального розвитку

Маловисківського району

за І півріччя 2015  року

 

Аналіз стану виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району за І півріччя 2015 року показує, що у рамках реалізації завдань і заходів програми економічного і соціального розвитку району у звітному періоді, забезпечено вирішення завдань та проблем розвитку району.

Підприємствами, які виробляють товарну продукцію, вироблено товарів за січень-червень поточного року  на суму 2,7 млн.грн. Обсяг реалізованої продукції (товарів, послуг) склав 7,9 млн.грн.

У зовнішній торгівлі району за 5 місяців 2015 року експорт склав  1,0 млн. дол. США.

Обсяг   прямих   іноземних   інвестицій   склав 10497,0 тис. дол. США .

У сфері державних фінансів за січень-червень 2015 року надходження до загального фонду місцевого бюджету району склали 26,3 млн.грн., що на             6,1 млн.грн., або на 30,5% більше ніж за відповідний період 2014 року, у тому числі: по податку на доходи фізичних осіб – 15,6 млн.грн., що на 0,9 млн.грн., або на 5,9% більше; по платі за землю – 4,7 млн.грн., що на 1,2 млн.грн., або на 35,0% більше.

У територіальному розрізі виконання планових показників складає: районний бюджет – 124,4%, сільські бюджети – 173,0%, міський бюджет – 163,2%, селищний бюджет – 132,9%.

У сфері доходів населення у І кварталі 2015 року середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника збільшилась порівняно з відповідним періодом  2014 року на 7,7% і склала 3310 грн.

За І півріччя 2015 року до бюджету Пенсійного фонду в районі надійшло власних коштів в сумі 6560,45 тис.грн. Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій становить 76,9%.

Реалізувались завдання щодо соціального захисту громадян.

У гуманітарній сфері реалізовано заходи програми щодо стабільного функціонування закладів та поліпшення якості надання ними послуг населенню.

Водночас, у галузі сільського господарства сільськогосподарськими підприємствами району вироблено валової продукції за січень-червень          2015 року на суму 1630,7 тис.грн, що становить 94,4% до відповідного періоду минулого року. По споживчому ринку  оборот роздрібної торгівлі за І квартал 2015 року зменшився на 17,6%, підприємствами району реалізовано споживчих товарів на суму 29,7 млн.грн., податковий борг за податковими зобов’язаннями до зведеного бюджету збільшився на 1,9 млн.грн., або на 29,1%, заборгованість із виплати заробітної плати становить 1219,1 тис.грн., що на 1165,7 тис.грн. більше до початку 2015 року, в тому числі борг по економічно активних підприємствах складає 1165,7 тис.грн..

З метою забезпечення збереження позитивних тенденцій у соціально-економічному розвитку району, вирішення у 2015 році актуальних завдань і проблем, визначених програмою економічного і соціального розвитку району на 2015 рік:

1. Зобов’язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації
та рекомендувати керівникам територіальних органів міністерств і відомств
України в районі:

детально проаналізувати стан реалізації основних показників і завдань програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя  2015 року у відповідних галузях та сферах діяльності та вжити заходи щодо їх виконання;

2. Управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (Бушко О.В.) забезпечити:

проведення щоквартального моніторингу стану виконання основних показників і завдань Програми;

щомісячний моніторинг показників промислового виробництва;

тримати на постійному контролі цінову ситуацію на споживчому ринку зокрема, на ринку основних продовольчих товарів.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Демченко А.П.) спільно з Маловисківською об’єднаною державною податковою інспекцією ГУ Міндоходів України в Кіровоградській області (Жеребенко С.В.) забезпечити вжиття дієвих заходів щодо:

безумовного виконання завдань  по надходженнях до бюджетів усіх рівнів;

надходжень до місцевих бюджетів податку з доходів фізичних осіб та плати за землю, у тому числі за рахунок погашення сільськогосподарськими підприємствами зобов’язань перед місцевими бюджетами;

скорочення податкового боргу по платежах до державного і місцевих бюджетів та упередження його зростання.

4. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Любченко А.О.) забезпечити:

виконання заходів щодо організованого проведення збирання урожаю поточного року;

позитивну динаміку виробництва валової продукції;

залучення  інвестиційних коштів у розвиток тваринництва;

спільно із органами місцевого самоврядування проведення ярмаркових заходів із продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки;

недопущення скорочення поголів’я худоби та птиці.

5. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Гальченко І.В.):

продовжити роботу з контролю за станом виплати заробітної плати та погашення заборгованості із виплати заробітної плати;

забезпечити контроль за рівнем оплати праці, співвідношенням кількості створених та ліквідованих робочих місць, своєчасністю та повнотою соціальних виплат.

6. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (Білоногу В.Г.) забезпечити:

контроль за станом розрахунків суб’єктів господарювання і населення за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги;

належний контроль за забудовою територій.

7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету: відділу освіти райдержадміністрації (Шпак А.В.), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Левченко Л.А.), головному лікарю центральної районної лікарні (Чурпію К.Л.), головному лікарю КЗ «МЦПМСД» (Левченко О.М.), рекомендувати головам місцевих рад забезпечити у 2015 році:

проведення своєчасних і у повному обсязі розрахунків із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та за спожиті бюджетними установами енергоносії і комунальні послуги, не допускаючи простроченої заборгованості із зазначених видатків;

своєчасне та системне вжиття заходів з економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої фінансово-бюджетної дисципліни, упередження фактів незаконного, нецільового та неефективного витрачання бюджетних коштів.

8. Начальнику управління Пенсійного фонду України в Маловисківському районі  Сороці Л.М. забезпечити виконання завдань з наповнення бюджету Пенсійного фонду та  скорочення заборгованості платників страхових внесків.

9. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

Структурним підрозділам районної державної адміністрації, керівникам територіальних органів міністерств і відомств України в районі інформацію про стан виконання даного розпорядження надати на узагальнення до 10 вересня  2015 року.

10. Зняти з контролю розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 березня 2015 року № 57-р «Про звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району на  2014 рік».

11. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                П.СОРОКА

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації