Розпорядження № 202-р 10.07.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 10 липня 2015 року                                                                           № 202-р

м. Мала Виска

Про організацію проходження

громадянами України альтернативної

(невійськової) служби

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», постанов Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 180 «Про ліквідацію деяких консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, утворених Кабінетом Міністрів України» та від 10 листопада 1999 року № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» (зі змінами), на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 червня          2015 року № 237-р «Про організацію проходження громадянами України альтернативної (невійськової) служби»:

1.  Покласти на управління соціального захисту населення районної державної адміністрації організацію роботи та здійснення контролю за проходженням альтернативної (невійськової) служби.

2.   Забезпечити, відповідно до чинного законодавства, розгляд заяв та прийняття рішень щодо направлення або про відмову в направленні на альтернативну (невійськову) службу.

3. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації інформувати департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації про стан проходження громадянами альтернативної (невійськової) служби до 10 серпня та 10 січня.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Маловисківської районної державної адміністрації від 15 липня 2014 року       № 260-р «Про новий склад комісії у справах альтернативної  служби».

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Синчук Л.С.

Голова районної

державної адміністрації                                                                        П.СОРОКА