Розпорядження № 194-р 02.07.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 липня 2015 року                                                                           № 194-р

м. Мала Виска

Про стан виконання місцевих

бюджетів Маловисківського району

Аналіз стану виконання бюджету Маловисківського району в січні- травні 2015 року показує, що у звітному періоді забезпечено виконання основних показників місцевих бюджетів.

В січні-травні 2015 року надходження до зведеного бюджету району по  загальному та спеціальному склали  81499,5 тис.грн., або 104,3%. Виконання планових показників місцевих бюджетів району по власних і закріплених  доходах склало 135,8% (планові призначення - 15452,3 тис.грн., фактично надійшло – 20976,9 тис.грн.).

Обсяг проведених за січень - травень 2015 року  видатків  загального фонду  місцевих бюджетів  склав  86701,2 тис.грн. Захищені видатки (заробітна плата, медикаменти, харчування, енергоносії) профінансовано своєчасно і в повному обсязі. На соціально-культурну сферу направлено 75300,8 тис.грн., питома вага складає 92,2% загального фонду, з них: на освіту – 25482,0 тис.грн. або 31,2% загального фонду, культуру – 3203,3 тис.грн. або 3,9%, охорону здоров’я – 13064,2  тис.грн. або 16,0%, державне управління – 4403,2  тис.грн. або 5,4%, соціальний захист та соціальне забезпечення – 28735,3 тис.грн. або 35,2%, фізичну  культуру  і спорт – 412,8 тис.грн. або 0,5%.

З метою виконання місцевих бюджетів району:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Демченко А.П.) спільно з Маловисківською ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області (Жеребенко С.В.):

забезпечити вжиття дієвих заходів щодо безумовного виконання завдань по надходженнях до бюджетів усіх рівнів;

вжити додаткових заходів щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів податку з доходів фізичних осіб та плати за землю, у тому числі за рахунок погашення сільськогосподарськими підприємствами зобов’язань перед місцевими бюджетами;

спільно з органами місцевого самоврядування вживати заходи з ефективного і у повному обсязі використання коштів спеціального фонду місцевих бюджетів.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування вжити невідкладних заходів щодо підвищення рівня фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та посилення  фінансово-бюджетної дисципліни, зокрема переглянути затверджені плани  заходів та забезпечити виконання розпорядження голови обласної  державної адміністрації від 20 лютого 2015 року № 65-р «Про затвердження обласного плану заходів на 2015 рік щодо наповнення місцевих бюджетів, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення бюджетної дисципліни», розпорядження голови Маловисківської районної державної адміністрації від 03 березня 2015 року № 63-р «Про затвердження  районного плану заходів на 2015 рік щодо наповнення місцевих бюджетів,  економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни».

3. Розпорядникам коштів районного бюджету: відділу освіти  райдержадміністрації (Шпак А.В.), відділу культури і туризму  райдержадміністрації (Левченко Л.А.), головному лікарю Маловисківської центральної районної лікарні (Чурпію К.Л.), головному лікарю КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Левченко О.М.), начальнику ДЗ «СМСЧ № 17 МОЗ України» (Фролову О.С.) у  2015 році забезпечити:

проведення своєчасних і у повному обсязі розрахунків із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та за спожиті бюджетними установами енергоносії і комунальні послуги, не допускаючи простроченої заборгованості із зазначених видатків;

своєчасне та системне вжиття заходів з економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої фінансово-бюджетної дисципліни, упередження фактів незаконного, нецільового та неефективного витрачання бюджетних коштів.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Демченко А.П.) про хід виконання даного розпорядження голови районної державної адміністрації інформувати першого заступника голови райдержадміністрації щоквартально до 05 числа місяця наступного за звітним періодом.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                       П.СОРОКА