Розпорядження № 203-р 10.07.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 10 липня 2015 року                                                                           № 203-р

м. Мала Виска

Про забезпечення належних умов

експлуатації електромереж

на території району

На виконання законів України «Про електроенергетику», «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», постанови Кабінету Міністрів України від 04 березня 1997 року № 209 «Про затвердження Правил охорони електричних мереж», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 червня 2015 року № 221-р «Про забезпечення належних умов експлуатації електромереж на території області» та з метою створення належних умов функціонування електричних мереж на території району, усунення порушень законодавства в галузі електроенергетики:

1. Рекомендувати міському, селищному та сільським головам:

розпорядчими документами заборонити населенню та юридичним особам висадку дерев в охоронних зонах ліній електропередач;

провести роз’яснювальну роботу з населенням та юридичними особами - власниками дерев, розташованих в охоронних зонах ліній електропередач, землекористувачами щодо їх відповідальності згідно з чинним законодавством України за неналежне утримання зелених насаджень та збереження електричних мереж;

спільно з власником електричних мереж організовувати населення і юридичних осіб - власників зелених насаджень на виконання робіт із чистки трас повітряних ліній електромереж напругою 0,4-10 кВ;

негайно розглядати на засіданнях адміністративних комісій та притягати до відповідальності фізичних і юридичних осіб - власників зелених насаджень, за порушення вимог Правил охорони електричних мереж;

вимагати від відповідальних осіб вжиття невідкладних заходів щодо приведення зелених насаджень у відповідність із вимогами чинних законодавчих актів;

забезпечити безумовне дотримання пункту 5.5 Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року № 105, на виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

2. Рекомендувати Маловисківському РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» з метою забезпечення належних умов експлуатації електричних мереж здійснювати щорічне складання графіків розчищення охоронних зон повітряних ліній електропередач, їх узгодження з органами місцевого самоврядування, з департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації та організовувати виконання цих робіт разом з органами місцевого самоврядування.

3. Маловисківському РВ УМВС України в Кіровоградській області посилити контроль за недопущенням розкрадання, псування, розукомплектування електричних мереж, спалювання в літній та осінній періоди залишків сухої рослинності в зонах їх проходження.

4. Органам місцевого самоврядування, Маловисківському РВ УМВС України в Кіровоградській області, Маловисківському РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» інформацію про стан виконання даного розпорядження надавати управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної  адміністрації щороку до 15 січня.

5. Управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації інформацію про стан виконання даного розпорядження надавати департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації щороку до 01 лютого.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                        П.СОРОКА