Розпорядження № 150-р 19.05.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 19 травня 2015 року                                                                           № 150-р

м. Мала Виска

Про перевірки захисних

споруд цивільного захисту

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від                           26 листопада 2008 року № 1473-р «Про підготовку та проведення у 2009­-2015 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)» із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 49-р, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 лютого 2015 року № 45-р «Про продовження проведення у 2015 році технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту», доручення голови районної державної адміністрації від 13 травня 2015 року № 01-17/42/1, протокольного рішення засідання постійної районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою продовження проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту у 2015 році:

1. Відділу торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації провести обстеження захисних споруд цивільної оборони та об’єктів найпростіших укриттів, консультаційних пунктів, засобів оповіщення.

2. Залучити автомобіль Волга ГАЗ – 31105-101 державний № ВА 6000 АН водій Гавриленко А.В. для перевірки та використання за призначенням захисних спору цивільного захисту та об’єктів найпростіших укриттів.

3. Виділити з резервного фонду районної державної адміністрації          200 (двісті) літрів бензину А-92 для проведення обстеження та використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту, об’єктів найпростіших укриттів, консультаційних пунктів, засобів оповіщення.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації   Жанталая С.А.

Голова районної

державної  адміністрації                                                                      П.СОРОКА