Розпорядження № 122-р 10.04.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 10 квітня 2015 року                                                                           № 122-р

м. Мала Виска

Про попередження нещасних

випадків на воді

На підставі  постанови  Кабінету Міністрів України від 06 березня 2002 року № 264 «Про затвердження порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 квітня 2015 року № 148-р «Про попередження нещасних випадків на воді» та з метою попередження нещасних випадків на воді, створення безпечних умов для користування водними об’єктами, організації пошуку і рятування людей на воді:

1. Затвердити заходи щодо організації рятування людей на водних об’єктах району у весняно-літній  період 2015 року (додаються).

2. Рекомендувати міському, селищному та сільським головам забезпечити безумовне виконання заходів щодо організації рятування людей на водних об’єктах підвідомчих територій у весняно-літній період 2015 року та про проведену роботу проінформувати відділ торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації до 01 вересня 2015 року.

3. Відділу торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації про стан виконання даного розпорядження проінформувати департамент інфраструктури та промисловості облдержадміністрації до 10 вересня 2015 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 травня 2014 року № 180-р «Про попередження нещасних випадків на воді».

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                   П.СОРОКА

розпорядження голови

Маловисківської районної

від 10 квітня 2015 р. № 122-р

ЗАХОДИ

щодо організації рятування людей на водних об’єктах

району у весняно-літній період 2015 року

1. Надати до відділу торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації перелік закріплених водойм, на яких визначені місця масового відпочинку людей на воді за формами 1 та 2, що додаються.

Міський, селищний та сільські голови

До 10 травня 2015 року

2. Забезпечити укладання угод з аварійно-рятувальною службою оперативного реагування Кіровоградської області на постійне та обов’язкове обслуговування водних об’єктів району.

Відділ торгівлі та з питань  надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації,

міський, селищний та сільські голови,

власники водних об’єктів

До 10 червня 2015 року

3. Надати заявки для проведення водолазного обстеження і очищення від сторонніх предметів пляжів та для надання необхідних документів на відкриття і функціонування пляжів аварійно-рятувальній службі оперативного реагування в області.

Міський, селищний та сільські голови, власники  водних об’єктів

До 15 травня 2015 року

4. Організувати проведення роз’яснювально-профілактичної роботи серед населення щодо купання в затоплених кар’єрах, каналах, пожежних водоймах та озерах, які не визначені як місця відпочинку громадян біля води.

Міський, селищний та сільські голови, власники  водних об’єктів

Постійно протягом купального сезону

5. Заборонити відкриття і функціонування оздоровчих закладів та пляжів загального користування без обстеження і очистки дна акваторій пляжів, наявності укомплектованого підготовленими матросами-рятувальниками та необхідним обладнанням рятувального поста.

Постійно протягом купального сезону 2015 року

6. Провести роз’яснювальну та профілактичну роботу серед населення району стосовно правил поведінки на воді.

Протягом  2015 року

7. Розглянути питання щодо стану безпеки на водних об’єктах на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Протягом липня 2015 року

8. Здійснити перевірку стану готовності місць масового відпочинку людей на воді до купального сезону.

До 30 травня 2015 року

до заходів

(пункт 2)

Форма 1