Розпорядження № 114-р 02.04.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 квітня 2015 року                                                                           №  114-р

м. Мала Виска

Про затвердження плану заходів із

вшанування пам’яті князя Київського

Володимира Великого, популяризації

його історичної спадщини в районі

На виконання статті 2 Указу Президента України від 25 лютого 2015 року №107 „Про вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого-творця середньовічної європейської держави Руси – України”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 березня 2015 року № 123-р „Про затвердження плану заходів із вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого, популяризації його історичної спадщини в області” та з метою збереження традицій української державності, нагадування про роль історичної спадщини Руси – України у їх становленні, визнання важливості прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід’ємної частини європейської цивілізації та вшанування пам’яті видатного державного та політичного діяча князя Київського Володимира Великого у зв’язку з 1000-річницею його упокоєння, що виповнюється у 2015 році:

1. Затвердити план заходів із вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого, популяризації його історичної спадщини в районі, що додається.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації інформувати про стан виконання даного розпорядження сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 25 липня 2015 року.

3. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації інформувати про стан виконання даного розпорядження управління комунікацій з громадськістю до 30 липня 2015 року.

4. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації про результати проведеної роботи інформувати голову районної державної адміністрації до 5 серпня 2015 року.

5. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова районної

державної адміністрації                                                                      П.СОРОКА

Розпорядження голови

Маловисківської районної

від 02 квітня 2015 р. № 114-р

ПЛАН ЗАХОДІВ

із вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого,

популяризації його історичної спадщини в районі

1. Організувати і провести заходи із вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого у зв’язку з 1000-річницею його упокоєння та популяризації його історичної спадщини.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ освіти, відділ культури та туризму райдержадміністрації, виконкоми місцевих рад за участю християнських конфесій.

1. Забезпечити проведення:

1)    конференцій, засідань, уроків, лекцій, історичних та літературних читань, книжкових виставок та експозицій, інших тематичних заходів в закладах культури та освіти району, присвячених вшануванню пам’яті князя Київського Володимира Великого, висвітлення історичного розвитку християнства в Київській Русі та Україні з метою виховання у молоді почуття поваги до духовної спадщини українського народу;

Травень – липень 2015 року

2)    виставок церковно-богословської та історичної літератури, художніх творів, присвячених історії християнства, створенню середньовічної європейської держави Руси – України, церковних реліквій, зокрема, тематичної виставки, присвяченої вшануванню пам’яті князя Київського Володимира Великого, популяризації його історичної спадщини.

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації, виконком міської ради за участю християнських конфесій.

Червень – липень 2015 року

1. Забезпечити:

1)        ведення обліку, належне збереження та використання пам’яток християнської культури;

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, відділ містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства, виконком міської ради за участю християнських конфесій.

2)        висвітлення у засобах масової інформації заходів, присвячених вшануванню пам’яті князя Київського Володимира Великого, популяризації його історичної спадщини.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, редакція районної газети „Маловисківські вісті”

1. Сприяти:

1)     релігійним організаціям у їх діяльності щодо вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ культури та туризму райдержадміністрації, виконкоми місцевих рад

Квітень – липень 2015 року

2)     організації подорожей і екскурсій місцями, пов’язаними з історією християнства.

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації, виконкоми місцевих рад за участю християнських конфесій.

__________________________________________