Розпорядження № 112-р 02.04.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 квітня 2015 року                                                                           № 112-р

м. Мала Виска

Про затвердження районних заходів

щодо економії державних коштів

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», з метою економного та раціонального використання державних коштів на утримання апарату районної державної адміністрації:

1. Затвердити районні заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених на утримання апарату районної державної адміністрації (далі – заходи), що додаються.
  2. Апарату районної державної адміністрації надавати інформацію про виконання заходів фінансовому управлінню районної державної адміністрації щокварталу до 01 числа місяця, наступного за звітним періодом, починаючи з 01 квітня 2015 року.
  3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації про виконання зазначених заходів інформувати голову районної державної адміністрації щокварталу до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом, починаючи з 05 квітня 2015 року.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                      П.СОРОКА

Розпорядження голови

Маловисківської районної

від 02 квітня 2015 р. № 112-р

РАЙОННІ  ЗАХОДИ

щодо економічного та раціонального використання

державних коштів, передбачених на утримання

апарату районної державної адміністрації

1. Припинити придбання автотранспортних засобів, меблів, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки та проведення ремонту (крім приміщень, що перебувають в аварійному стані).

1. Не допускати:

-         використання для обслуговування апарату райдержадміністрації більше одного легкового автомобіля, якщо інше не передбачено актом Кабінету Міністрів України;

-         транспортного обслуговування посадових осіб за викликом.

Реалізацію легкових автомобілів, що перебувають на балансі установи і вивільняються у зв’язку із здійсненням даних заходів, проводити відповідно до чинного законодавства. Кошти  від реалізації автомобілів зарахувати до загального фонду державного бюджету.

Апарат райдержадміністрації

Після внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011 року №1399

1. Не допускати прийняття власних рішень райдержадміністрації щодо збільшення чисельності працівників апарату райдержадміністрації.

Протягом 2015 року

1. Припинити виплати грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов’язків.

Протягом  2015 року

1. Тимчасово припинити встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

Протягом 2015 року

1. Обмежити максимальний розмір місячної заробітної плати керівників та працівників 15 розмірами мінімальної заробітної плати (крім тих місяців, у яких виплачується допомога на оздоровлення та надається оплачувана відпустка).

Протягом 2015 року

1. Розробити та затвердити план заходів з енергозбереження у фізичних обсягах та забезпечити зменшення видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

До 01 квітня 2015 року, щороку протягом 14 днів після затвердження кошторисів

1. Забезпечити скорочення видатків на експлуатаційні послуги, у разі необхідності внести зміни до штатних розписів та здійснити упорядкування структури апарату.

Протягом 2015 року

1. Забезпечити стовідсоткове проведення розрахунків з комунальними підприємствами за надані ними послуги.

Протягом 2015 року

10.Розробити та затвердити плани заходів з погашення кредиторської заборгованості за рахунок коштів загального та спеціального фондів державного бюджету, а також зменшити обсяги дебіторської заборгованості.

Протягом 2015 року

11.Припинити здійснення державними службовцями службових відряджень за кордон (крім поїздок делегацій та осіб, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а також головою Верховної  Ради України, Прем’єр-міністром України, Першим віце-прем’єр-міністром України, Віце-прем’єр-міністром України згідно з розподілом функціональних повноважень, Головою Адміністрації Президента України, які здійснюються в межах видатків, передбачених у кошторисах, та викликані нагальною потребою, зокрема для вирішення проблемних питань розвитку окремих галузей економіки, участі в діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна відповідно до міжнародних договорів України).

Протягом 2015 року

12.Забезпечити мінімізацію витрат на службові відрядження шляхом оптимізації кількісного складу делегацій та строку їх перебування за кордоном, зменшення витрат на оплату проїзду, наймання житла та інших витрат, пов’язаних з відрядженням.

Протягом 2015 року

13.Забезпечити внутрішній контроль за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов’язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня і витрачанням ними бюджетних коштів.

Протягом 2015 року

14.Своєчасно ініціювати внесення змін до кошторисів установ для забезпечення раціонального та стовідсоткового використання державних коштів.