ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Розпорядження № 111-р 02.04.2015 року PDF Друк

 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 квітня 2015 року                                                                           № 111-р

м. Мала Виска

 

Про стан підготовки до

проведення в районі комплексу

весняно-польових робіт в умовах 2015 року

 

Аналіз стану підготовки до проведення в районі комплексу весняно-польових робіт в умовах 2015 року показує, що відповідно до програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік передбачено   виробити   171,4 тис. тонн зерна,  61,9  тис. тонн соняшнику, 24,5 тис. тонн сої, 63,2 тис. тонн цукрових буряків,  41,1 тис. тонн картоплі, 16,3 тис. тонн овочевих культур.

Для забезпечення виконання зазначених обсягів виробництва сільськогосподарської продукції  з осені 2014 року проведено  посів озимих зернових культур на площі 18,4 тис. га, у тому числі 12,4 тис. га озимої пшениці, 6,1 тис. га озимого ячменю.

Крім того, на площі 4 тис. га проведено посів озимого  ріпаку.

За останніми обстеженнями озимі зернові на площі 17,4 тис. га (96%)  знаходяться у доброму та задовільному стані, а 1тис.га (4%) під питанням пересіву.

Сходи озимого ріпаку - на 3,2 тис. га (100%) знаходяться у доброму та задовільному стані, 0,8 тис. га озимого ріпаку буде пересіяно.

По мерзлоталому ґрунту  підживлено 16,4 тис. га. озимих зернових культур (100%). Крім того, на площі 3,2 тис. га (75 %) підживлено озимого ріпаку.

Для проведення посіву ярих зернових та зернобобових  культур господарства району підготували  1023 тонни посівного  матеріалу високих репродукцій, що становить 101 % до потреби та закупили насіння еліти в кількості  143,2 тонни із них: 110 тонн - ярої пшениці, 6 тонн - ярого ячменю, 3 тонни - гороху та 24,2 тонни сої, посівний матеріал високих репродукцій  перевірений на якість  та відповідає вимогам державного стандарту.

Придбано  мінеральних добрив в кількості 3,9 тисячі тонн  діючої речовини, що становить 102 % до потреби, мінеральні добрива  використовуються  на підкормку озимих та в подальшому будуть використані під посів ярих зернових та зернобобових  культур.

Сільськогосподарська  техніка до комплексу весняно-польових робіт  готова  на 98 %, сільськогосподарські підприємства району забезпечені пально – мастильними матеріалами на 100 % із них:  дизельним паливом –  1315   тонн, бензином  –  153  тонн.

Для забезпечення проведення комплексу  весняно - польових робіт у 2015 році необхідно 374,2 млн.грн із них 17,3 млн.грн запозичені кошти комерційних банків; витрати коштів на 1 га ріллі становитиме - 4834 грн.

З метою підготовки до проведення в районі комплексу весняно-польових робіт в умовах 2015 року:

1. Утворити районний штаб з проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році (далі - районний штаб).

2. Затвердити склад районного штабу та районні заходи про стан  підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2015 року (додається).

3. Закріпити керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних організацій, з метою сприяння своєчасній підготовці та проведенню комплексу весняно-польових робіт, надання допомоги сільськогосподарським підприємствам різних форм власності згідно додатка.

4. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечити:

- щотижневий моніторинг стану посіву озимих культур з метою визначення уточнених обсягів їх пересіву та потреби сільгосппідприємств у насінні ярих культур;

- завершити роботи пов’язані з ремонтом сільськогосподарської техніки, підготовкою насіннєвого матеріалу, придбанням пально-мастильних матеріалів для своєчасного і якісного проведення комплексу весняно-польових робіт;

- безумовне виконання агроформуваннями відповідних територій прогнозних обсягів посівів сільськогосподарських культур, передбачених програмами економічного і соціального розвитку району на 2015 рік, забезпечивши вирощування зернових у структурі посівних площ в обсягах не менше ніж 50 %, соняшнику – до 20 %, передбачивши, зокрема, недопущення зменшення обсягу посіву цукрових буряків та круп'яних культур;

-  проведення посівних робіт в оптимальні строки посіву ранніх зернових і зернобобових  та пізніх культур  в повних обсягах, особливу увагу приділивши дотриманню технологічних вимог, зокрема, збереженню вологозабезпеченості ґрунтів;

- продовження роботи з комерційними банками щодо кредитування підприємств агропромислового комплексу на проведення весняно-польових робіт;

-  створення безпечних умов праці та належних умов для осіб, що будуть задіяні під час проведення комплексу весняно-польових робіт;

-  про проведену роботу інформувати районну державну адміністрацію до 17 червня 2015 року;

- забезпечити контроль за своєчасним  і  якісним  проведенням   комплексу весняно -  польових робіт у 2015 році.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Жанталая С.А.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                      П.СОРОКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Маловисківської районної

державної адміністрації

від 02 квітня 2015 р. № 111-р

 

СКЛАД

районного штабу з підготовки до проведення комплексу весняно-польових  робіт в умовах 2015 року

Начальник штабу:

ЖАНТАЛАЙ

Сергій Анатолійович

-                             - перший заступник голови райдержадміністрації

 

Заступник начальника штабу:

ЛЮБЧЕНКО

Алла Олександрівна

-        начальник управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації

 

Секретар штабу:

КИРСТЯ

Раїса Петрівна

-         головний спеціаліст  інформаційного  забезпечення відділу фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу та соціально-трудових відносин управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації

 

Члени штабу:

БРЕХУНЕЦЬ

Олексій Павлович

-    заступник начальника управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації

 

ЖОРНОВА

Оксана Володимирівна

 

-  головний спеціаліст відділу насіннєвого контролю та охорони прав на сорти рослин в Кіровоградській області ( за згодою )

ЛОЙТРА

Микола Володимирович

 

-   головний спеціаліст з юридичних питань управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації

ЛОЙТРА

Микола Пилипович

-        головний спеціаліст з охорони праці   управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

ЩЕРБАК

Наталія Леонтіївна

-  головний спеціаліст відділу атестації виробників насіння, садивного матеріалу та охорони прав на сорти рослин  в Кіровоградській області ( за згодою )

 

 

_______________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Маловисківської районної

державної адміністрації

від 02 квітня 2015 р. № 111-р

 

РАЙОННІ ЗАХОДИ

про стан  підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт в

умовах 2015 року

п/п

Назва заходу

Виконавець

Термін виконання

1

Забезпечити щотижневий моніторинг стану посіву озимих культур, їх підживлення на всіх посівних площах.

березень -квітень

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

2

Розробити та довести до відома сільгосп-товаровиробників рекомендації щодо особ-ливостей проведення комплексу весняно-польових робіт та вирощування сільського-подарських культур в умовах 2015 року.

березень

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

3

З урахуванням рекомендацій науково-дослідних установ оптимізувати структуру посівних площ ярих культур, виходячи із стану перезимівлі озимих культур, та передбачити науково обґрунтоване їх розміщення у сівозмінах.

березень

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

4

Організувати проведення районного науково – практичного семінару з питань особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2015 року, за участю сільськогосподарських підприємств,  науковців Національної академії аграрних наук України Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції, спеціалістів департаменту агропромислового розвитку району та районних організацій, причетних до роботи агропромислового комплексу.

березень

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

5

Взяти на контроль завершення робіт, пов’язаних з  ремонтом сільськогосподарської техніки, підготовкою насіннєвого   матеріалу, придбанням мінеральних добрив, протруйників, пально – мастильних матеріалів, та фінансове забезпечення своєчасного і якісного проведення комплексу весняно-польових робіт.

березень- квітень

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, районна державна насіннєва інспекція, інспекція державного технічного нагляду райдержадміністрації

6

 

 

 

 

 

Забезпечити проведення сівби сільськогосподарських культур на всіх прогнозованих площах відповідно до показників програми  економічного і соціального розвитку району на 2015 рік.

квітень- травень

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

_______________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до

розпорядження голови

Маловисківської районної

державної адміністрації

від 02 квітня 2015 р. № 111-р

СПИСОК

керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних організацій, які відповідають за господарствами району на період проведення весняно-польових робіт у 2015 році

Прізвище, ім’я,  по батькові

Посада

Закріплене господарство

Брехунець

Олексій Павлович

Заступник начальника управління агропромислового розвитку

ФГ «Агро-Олімп»

СТОВ «А/Ф Маяк»

Будько

Віталій Анатолійович

Провідний спеціаліст – державний інспектор з карантину рослин у Кіровоградські області (за згодою)

СТОВ «Гарт»

СТОВ “А/Ф Вікторія”

СТОВ “Нововознесенська»

Жорнова

Оксана Володимирівна

Головний  спеціаліст відділу насіннєвого контролю та охорони прав на сорти рослин в Кіровоградській області (за згодою)

СТОВ “Кіровоградське”

ФГ «Агро-Роз»

 

Лисенко

Олександр Максимович

Заступник начальника відділу Держземагентства у Маловисківському районі ( за згодою )

СТОВ “Побєда”

ТОВ “Карат”

Лойтра

Микола Володимирович

Головний спеціаліст з юридичних питань управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

СТОВ “Славутич”

ФГ “Красляни”

Лойтра

Микола Пилипович

Головний спеціаліст з охорони праці управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

СТОВ «Хутірське»

ТОВ «А/Ф Колос»

ТОВ «Агро-Прім»

 

Любченко

Алла Олександрівна

Начальник управління агропромислового розвитку

ФГ «Прилуцький»

ФГ «Агро-Володимир»

Коваленко

Олександр Петрович

В.о. начальника управління ветеринарної медицини Маловисківського району ( за згодою )

СТОВ “Україна”

ФГ «Флоря»

 

Мукоїда

Валерій Іванович

Начальник відділу Держземагентства у Маловисківському району ( за згодою)

СТОВ “Агро-Віта”

ФГ « ім. Фрунзе»

СТОВ “Злагода”

Терновий

Дмитро Миколайович

Начальник Маловисківської районної державної лікарні ветеринарної медицини ( за згодою)

ПАТ «Мар'янівське»

ТОВ «Агро - Дар»

Кирстя

Раїса Петрівна

Головний спеціаліст  інформаційного  забезпечення відділу фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу та соціально-трудових відносин управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації

ДГ «АНДІ»

ФГ «СВТ-Світанок»

СТОВ “Забарська”

 

Щербак

Наталія Леонтіївна

Головний спеціаліст відділу сортової ідентифікації та багаторічних насаджень Кіровоградської області ( за згодою)

ФГ “Гульдас”

СТОВ “Паліївська”

 

 

 

Керівник апарату

районної державної адміністрації                                                         А.ГОНЧАРОВА

 

 

 

 

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації