Розпорядження № 110-р 02.04.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 квітня 2015 року                                                                           № 110-р

м. Мала Виска

Про стан виконання місцевих

бюджетів Маловисківського району

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Демченко А. П. по питанню «Про стан виконання місцевих бюджетів Маловисківського району» колегія районної державної адміністрації відмічає, що в січні-грудні 2014 року забезпечено виконання основних показників місцевих бюджетів.

У 2014 році надходження до зведеного бюджету району склали 186305,7  тис. грн.., що на 12847,8 тис. грн. або 7,4 % більше  відповідного періоду  2013 року. Виконання планових показників місцевих бюджетів району по власних і закріплених  доходах  склало 105,4% , розрахункових показників Міністерства фінансів України по доходах загального фонду, що враховуються при розрахунку обсягів міжбюджетних трансфертів становить 113,7 %.

Обсяг проведених за звітний період 2014 року видатків з місцевих бюджетів склав 176893,2 тис. грн. На соціально-культурну сферу направлено 164386,1 тис. грн., питома вага складає 92,9% загального фонду, з них на галузь «Освіта» - 56992,0 тис. грн. або 32,2% загального фонду, «Культура і мистецтво» – 7521,9 тис. грн. або 4,3%, «Охорона здоров’я» – 23554,5 тис. грн. або 13,3 %, «Соціальний захист та соціальне забезпечення» - 65929,7 тис. грн. або 37,3%, «Державне управління» – 9611,0 тис. грн. або 5,4%, «Фізична культура і спорт» - 777,0 тис. грн. або 0,4%.

Водночас не виконали планові показники по власних і закріплених доходах 14,3 % бюджетів. Найнижчий відсоток виконання по місцевих бюджетах: Мануйлівський  (96,8%), Ленінський (95,8%), Смолінський (96,3%).

З метою виконання місцевих бюджетів району:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Демченко А.П.) спільно з Маловисківською об`єднаною державною податковою інспекцію ГУ ДФС у Кіровоградській області (Жеребенко С.В.):

забезпечити вжиття дієвих заходів в 2015 році щодо безумовного виконання завдань по надходженнях до бюджетів усіх рівнів;

вжити додаткових заходів щодо забезпечення надходжень  податку з доходів фізичних осіб та плати за землю, у тому числі за рахунок погашення сільськогосподарськими підприємствами зобов’язань перед місцевими бюджетами;

спільно з органами місцевого самоврядування вживати заходи з ефективного і у повному обсязі використання коштів спеціального фонду місцевих бюджетів .

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування вжити невідкладних заходів щодо підвищення рівня фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та посилення  фінансово-бюджетної дисципліни, зокрема переглянути затверджені плани  заходів та забезпечити виконання розпорядження голови Маловисківської районної державної адміністрації  від  03.03.2015р. №63-р «Про затвердження  районного плану заходів на 2015  рік щодо наповнення місцевих бюджетів, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни».

3. Розпорядникам коштів районного бюджету: відділу освіти  райдержадміністрації (Шпак А.В.), відділу  культури і туризму  райдержадміністрації (Левченко Л.А.), головному лікарю Маловисківської центральної районної лікарні (Чурпію К.Л.), головному лікарю ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №17 Міністерства охорони здоров’я України» (Фролову О.С.), головному лікарю КЗ «Центр первинної  медико-санітарної  допомоги» (Левченко О.М.) у 2015 році забезпечити:

проведення своєчасних  і у повному обсязі розрахунків із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та за спожиті бюджетними установами енергоносії і комунальні послуги, не допускаючи простроченої заборгованості із зазначених видатків;

своєчасне та системне вжиття заходів з економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої фінансово-бюджетної дисципліни, упередження фактів незаконного, нецільового та неефективного витрачання бюджетних коштів.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                      П.СОРОКА